Градирні

Градирни CENK
Турецька компанія CENK (Дженк) вже більше 30 років займається виробництвом...
Драйкулеры (сухие градирни) Lu-Ve
ТОВ «Далгакиран компресор Україна» представляє драйкулери (сухі градирні) від...
Модульні градирні NIBA
"Далгакиран компресор Україна" представляє модульні градирні "NIBA". Компанія "...
Сухі градирні АВР, АВМ
Діапазон потужності сухих охолоджувачів від 50 кВт до 1200 кВт. Сухі...
V-подібні драйкулери FDW
Діапазон потужності V-образних драйкулерів FVKS: 55 кВт - 1300 кВт ТЕХНІЧНІ...
Зрошувані сухі градирні WDC
Сухі градирні (драйкулери) зі зрошенням призначені для більш ефективного...
Градирні DALGAKIRAN серії Radial
Потужність 105,2-1388,4 кВт. Градирні використовуються в системах охолодження і...
Градирні DALGAKIRAN закритого типу серії CCWT
Градирні закритого типу CCWT широко використовуються для охолодження води в...
Градирні DALGAKIRAN серії Аксіал
Потужність 22000-700000 ккал/год. Використовувані в системах охолодження і...

 

Компанія "Далгакиран" пропонує мокрі і сухі градирні закритого і відкритого типу

 

«Крапля за краплею»

Градирні - один з найбільш популярних видів периферійного промислового обладнання систем охолодження. Компанія "Далгакиран", яка завоювала визнання, як постачальник промислового обладнання, представляє градирні торгових марок Ангара, CENK, NIBA і драйкулери Lu-Ve. Призначення градирні - охолодження теплої води при використанні навколишнього атмосферного повітря більш низької температури. До сих пір системи охолодження, що використовують вентиляторні градирні, вважаються найбільш простим і дешевим способом охолодження води для промислових цілей.

Ми пропонуємо градирні двох типів:

 • мокра градирня відкритого типу;
 • мокра закритого типу (закрита градирня);
 • градирні з природною тягою;
 • драйкулери (сухі градирні).


Наші агрегати збираються на виробничих майданчиках у Туреччині та Італії, дозволяє гарантувати надійну роботу градирень, а їх невибагливість і економічність здобули їм заслужене визнання споживачів.

Особливості градирень "Ангара"

Вентиляторні градирні МТ "Ангара", представлені в двох серіях Radial і Aksial, використовуються в системах охолодження і вентиляції. Наші градирні випускаються в захищених від корозії корпусах. У стандартному виконанні виробляються з оцинкованої сталі, на замовлення можуть виконуватися із зовнішнім епоксидним покриттям.

В агрегатах серії Aksial резервуар оборотної води сприяє розподілу охолоджувальної рідини над поверхнею пластикового наповнювача. Усередині нього розташовані спеціальні пластикові розпилювачі. Його функція полягає в збільшенні поверхні контакту рухомих противотоком води і повітря. Також мокрі градирні серії Aksial обладнані пристроєм для мінімізації виносу води. Діапазон потужностей агрегатів цієї групи від 27000 до 700000 ккал/год.

Серія Radial характеризується потужністю в діапазоні 105,2-1388,4 кВт. Охолодження здійснюється розташованими з двох сторін градирні радіальними вентиляторами, що працюють без шуму і вібрації. Номінальна продуктивність досягається при температурі входу води 35оC, температурі виходу води 30оC і температурі мокрого термометра 25оC.

На користь вибору холодильного обладнання від "Далгакиран" говорять його наступні переваги:

 • висока якість збірки;
 • простота і надійність конструкції;
 • низький рівень шумів і вібрації;
 • підвищена тривалість безаварійної роботи пристроїв;
 • гарне співвідношення ціна/якість;
 • прямі поставки з заводів-виробників;
 • знання співробітниками нюансів технологічних процесів, що дозволяє запропонувати замовнику найкраще з можливих рішень.

 

Якість і сертифікація

Деталі, які використовуються для виготовлення градирень Ангара, CENK, NIBA і Lu-Ve, проходять уважну перевірку на відповідність директивам Європейського Союзу з екологічності та безпеки. У них входять: директива щодо електромагнітної сумісності (89/336/ЕЕС), директива по обладнанню (ДО) (98/37/EC), директива по обладнанню під тиском (97/23/ЄС) і директива про низьку напругу (73/23/ЄЕС). Наше охолоджувальне обладнання пройшло контроль і має сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 9001: 2000, TSE, TUV. Незважаючи на це, ціна градирень, що продаємо ми - цілком доступна.

Поставка і сервіс

Градирні Ангара, CENK, NIBA і Lu-Ve поставляються безпосередньо з конвеєрів європейських заводів-виробників, що дозволяє пропонувати замовникам холодильні машини за цінами виробника, а також мати в наявності в Україні більшість моделей техніки, що випускається. У вартість поставки включено ПДВ, виїзд інженера на об'єкт, налагодження та запуск обладнання, а також навчання обслуговуючого персоналу роботі з градирнею.

До особливостей сервісу варто віднести той факт, що ми постійно зберігаємо на складах значний обсяг запасних частин, а європейська комплектація і уніфікація конструкцій дозволяє надавати сервіс і ремонт агрегатів в найкоротші терміни. При цьому наші сервісні інженери утримують терміни реагування на запити обслуговування в режимі "24/7".

У числі безперечних зручностей в роботі з "Далгакиран компресор Україна" слід також відзначити і мережу представництв і сервісних центрів, що динамічно розвивається.

Комплексний підхід

Ми не тільки поставляємо периферійне промислове холодильне обладнання. Фахівці компанії "Далгакиран" готові запропонувати рішення нестандартних завдань промислового охолодження мінімально можливими апаратними засобами. У разі поставки не моноблочного обладнання наші фахівці можуть взяти на себе завдання по монтажу техніки на об'єкті замовника. Компетенція наших інженерів дозволяє запропонувати як повне переоснащення виробництва, так і частковий перехід на більш енергозберігаюче і високопродуктивне холодильне обладнання.

Швидкий початок

Вам не обов'язково розбиратися в нюансах технології охолодження, щоб обзавестися якісним холодильним обладнанням. Довіртеся компетенції наших фахівців, і вони не тільки порадять потрібний тип і серію холодильної машини, але і зроблять підбір градирні найбільш відповідної моделі для вашого виробництва. Купити градирні (сухі та мокрі) у нас - це значить придбати якісне та надійне обладнання.

Зв'яжіться з нашими спеціалістами, і ми зможемо запропонувати вам ефективне і недороге обладнання!