Компанія «Далгакиран компресор Україна» виступила в якості спонсора юної української спортсменки на міжнародних змаганнях
З 25 по 27 жовтня 2019 року в польському місті Глівіца пройшов чемпіонат Кубка Європи серед юніорів зі швидкісного підводного плавання в ластах. У цих змаганнях в категорії D – 12 років і старше взяла участь вихованка Спортивного Клубу «Харків» Влада Волощенко, під керівництвом тренера Наталії Василівни Валяшко. Міжнародний статус змагань і серйозна конкуренція стали непростим випробуванням для юної спортсменки. Але, незважаючи на труднощі, Владі вдалося завоювати два третіх місця в особистому заліку на дистанціях 200 і 400 метрів в біластах. Але головна перемога була попереду. Харківські чотири команди принесли в свою скарбничку 24 медалі: 7 – золотих, 10 – срібних і 7 – бронзових, завоювавши перше місце в загальнокомандному заліку і ставши найсильнішою юнацькою командою Європи.
Батьки Влади Волощенко висловлюють подяку керівництву компанії ТОВ «Далгакиран компресор Україна» за надану підтримку, а також дякують тренеру Наталі Василівні Валяшко за підготовку юної спортсменки. Разом до перемоги!
Компанія «Далгакиран компресор Україна» вже не перший раз надає спонсорську підтримку молодим українським спортсменам. У лютому 2019 року компанія вже виступала в якості спонсора команди Спортивного Клубу «Харків» з плавання на Міжнародних змаганнях з швидкісного підводного плавання – I етап Кубка Світу в Угорщині. У цих змаганнях брала участь і Влада Волощенко. Тоді вона поліпшила свій особистий спортивний результат, а через місяць завоювала призові місця в категорії D на Чемпіонаті України серед юніорів з підводного плавання в ластах.
Перемоги молодих спортсменів надихають і мотивують нашу компанію продовжувати розвиватися у своїй професійній сфері та надавати всіляку спонсорську підтримку талановитим дітям.
![](https://dalgakiran.ua/sites/default/files/img-5d98c2438ef2e74129b5838cb5a8390a-v.jpg)
![](https://dalgakiran.ua/sites/default/files/img-ee6e56846323de892e983ab1cecfdbd3-v.jpg)
![](https://dalgakiran.ua/sites/default/files/img-217a72fefc8a1eec7231aabf7c57816a-v.jpg)
Залишити відповідь