Головна сторінка>Продукція>Дизельні електростанції

Дизельні електростанції

Дизельні електростанції Cummins Power потужністю від 16 до 3750 кВА. Найнадійніші в світі дизель-генератори для використання в самих різних сферах діяльності
Дизельні генератори Dalgakiran потужністю від 10 до 2264 кВА для вирішення завдань безперебійного енергозабезпечення середніх і великих підприємств.
Газопоршнгевые генераторы Dalgakiran мощностью от 25 до 1261 кВт для решения задач бесперебойного энергообеспечения и теплоснабжения предприятий.
Дизельні та бензинові генератори Dalgakiran потужністю 0.9 - 12.6 кВА для потреб малого та середнього бізнесу, а також для побутових цілей енергозабезпечення.
Рішення DALGAKIRAN з віддаленого моніторингу та управлінню дизельними електростанціями в режимі реального часу
Освітлювальні вежі для роботи в місцях, де є необхідність в мобільному освітленні або відсутня можливість підключення до електромережі

Дизельний генератор - простий і надійний спосіб уникнути проблем з електроенергією

Відсутність централізованого електропостачання, постійні перебої в подачі електроенергії, часте позапланове або аварійне її відключення в зв'язку із зносом обладнання або поганими погодними умовами, - все це без зайвих слів демонструє необхідність наявності дизельного генератора у тих промислових, а також фінансових, медичних, освітніх, культурних, дослідницьких, пересувних і інших об'єктів, для яких відсутність електрики може призвести до непередбачуваних і небажаних наслідків, серйозних матеріальних втрат і найголовніше - людських жертв. Саме цим фактом обумовлений високий споживчий попит на дизель-генератори, так як власне джерело електроенергії - це, перш за все, повна незалежність від централізованих електромереж і можливість безперебійної роботи всіх споживачів електроенергії при планових і аварійних її відключеннях.

Підбір дизельних генераторів за потужністю

дизель-генератор

Як підібрати генератор для приватного будинку та дачі

Принцип роботи дизельної електростанції та її переваги

Принцип дії дизельного генератора наступний: система забезпечує стиснення палива, в результаті чого воно спалахує і згорає. Це призводить до перетворення хімічної енергії в теплову, яка, в свою чергу, завдяки кривошипно-шатунному механізму, перетворюється в механічну. Під дією механічної енергії забезпечується обертання коленвала, з'єднаного з ротором генератора. Приведений до руху генератор створює електромагнітне поле і, відповідно, електричну енергію, яка надходить до кінцевого споживача.

Головні переваги дизельного генератора в порівнянні з бензиновим:

 • відносно недороге паливо
 • економна витрата палива
 • ремонтопридатність
 • швидка окупність
 • безпечна експлуатація та зберігання дизельного генератора в зв'язку з меншою займистістю, ніж у бензинового аналога
 • широкий діапазон потужностей (від 5 до 3000 кВт)
 • швидкість обертання дизельного двигуна набагато менша, ніж бензинового, що призводить до меншого числа обертів, і як наслідок - до значного збільшення крутного моменту, довговічної ефективної експлуатації
 • простий і доступний механізм запуску і експлуатації дизель-генератора

Що впливає на вартість дизельного генератора

Вартість обладнання залежить від кількох важливих факторів, і якщо ви прийняли рішення купити дизельний генератор, то необхідно враховувати наступну інформацію:

 1. Генератори, що мають потужність до 10 кВт, призначені для побутових цілей, а для промислових цілей необхідно купувати агрегати більшої потужності. Ціна дизельного генератора, як правило, зростає разом з характеристиками потужності.
 2. Такий важливий фактор, як тривалість безперервної роботи станції, також впливає на формування ціни. Тому розрізняють дизель-генератори для резерву і для постійного автономного електропостачання.
 3. Підвищують вартість дизельної електростанції також додаткові опції у вигляді віддаленого моніторингу та управління обладнанням, АВР (автоматичне введення резерву), шасі та ін.
 4. Заводська комплектація обладнання у різних виробників може відрізнятися одна від одної, і цей фактор також впливає на його кінцеву вартість.
 5. "Ім'я дорого коштує!" - це заперечувати марно, так як продукція брендів зі світовим ім'ям завжди користується великою довірою і більшою популярністю.

Надійне та ефективне партнерство з компанією «Далгакиран компресор Україна»

дизельный генератор без капотаКомпанія «Далгакиран компресор Україна», що зарекомендувала себе надійним партнером в області автономного електричного забезпечення, пропонує якісні, надійні і довговічні дизельні генератори від провідних світових виробників. Фахівці «Далгакиран» допоможуть вибрати і купити дизельні генератори з двигунами CUMMINS POWER, COOPER, PERKINS, IVECO, VOLVO PENTA, Doosan та інших відомих виробників, чиї імена - вже є твердою гарантією бездоганної якості. Ми не тільки продаємо обладнання та оригінальні запчастини до нього, а й забезпечуємо технічне обслуговування за найоптимальнішою ціною. Швидка і зручна доставка техніки здійснюється в усі міста України.

Ми пропонуємо наступне обладнання з гарантією від виробників:

 • стаціонарні і мобільні дизель-генератори (на шасі)
 • електростанції з шумопоглинальним всепогодним кожухом і без нього
 • обладнання для роботи на відкритому повітрі і для експлуатації в приміщеннях
 • обладнання для роботи в умовах знижених і підвищених температур
 • обладнання з повітряним і рідинним охолодженням і т.д.

Важливою перевагою «Далгакиран компресор Україна» є великий досвід реалізації технічно складних рішень за індивідуальними вимогами замовників, серед яких - НАЕК Енергоатом, ПриватБанк, ДТЕК, Укргазвидобування та ін.

Тісне та довгострокове співробітництво з «Далгакиран компресор Україна» - це запорука надійного та безпечного електропостачання і впевненого, успішного бізнесу!