Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Повітродувка Robuschi на очисних спорудах Шепетівського КП ВКГ.

Повітродувка Robuschi на очисних спорудах Шепетівського КП ВКГ.

До теперішнього часу на очисних спорудах Шепетівського КП ВКГ для аерації стоків застосовувалася турбоповітродувка ТВ-80-1,6, потужність електродвигуна якої 160 кВт. Станом на сьогоднішній день кількість поступаємих стоків знизилася більш ніж в два рази. Зважаючи на відсутність механізму регулювання продуктивності турбоповітродувки, завищена кількість стисненого повітря, що подається в аеротенки, призвела до того, що на підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства мала місце перевитрата споживання електроенергії на очисних спорудах.

Рішення проблеми стало можливим завдяки постачанню італійської повітродувки Robuschi EL 125/4P RoboxEvolution з характеристиками, необхідними споживачеві. Багаторічний досвід поставок повітродувок ТОВ «Далгакіран компресор Україна» дозволив фахівцям компанії підібрати найбільш економічну повітродувку, яка повністю забезпечує потребу очисних споруд в стислому повітрі. Потужність електродвигуна повітродувки RobuschiEL 125/4P RoboxEvolution становить 90 кВт. Крім цього, частота обертання валу електродвигуна, встановленого на повітродувці EL 125/4P, становить 1500 об/хв, в той час як на старій турбоповітродувці використовувався електродвигун з частотою обертання 3000 об/хв. Менша частота обертання електродвигуна дозволила знизити навантаження на підшипники і тим самим збільшила термін їх служби до 70 000 годин.

Повітродувка Robuschi EL 125/4P RoboxEvolution введена в експлуатацію в серпні 2014 року. Економія електроенергії склала понад 30 000 кВт на місяць. За перші три місяці роботи нове обладнання дозволило Шепетівському КП ВКГ заощадити більше 100 000 гривень. Таким чином, термін окупності нового обладнання, а саме італійської повітродувки Robuschi EL 125/4P RoboxEvolution становить менше 10-ти місяців!

Крім усього іншого, повітродувка Robuschi EL 125/4P RoboxEvolution укомплектована італійським електродвигуном FELM, адаптованим під частотне управління, що дозволяє регулювати продуктивність повітродувки за допомогою перетворювача частоти. Широкий діапазон регулювання продуктивності при збереженні робочого тиску дає можливість подавати необхідну кількість стисненого повітря в аеротенки в залежності від кількості стоків, що надходять, і отримувати таким чином додаткову економію електроенергії.