Головна сторінка>Реалізовані проекти>Дизельні електростанції>На шляху до енергонезалежності України

На шляху до енергонезалежності України

Прагнення України до незалежності у всіх напрямках стає все більш актуальним. Саме тому в останні роки наша держава активно нарощує видобуток енергоресурсів, в якому велику частку займає видобуток власного природного газу. Головним двигуном на шляху до повної незалежності від зовнішніх ресурсів в області газової енергетики є підприємство АТ «Укргазвидобування», яке високими темпами розвиває газовидобувні об'єкти і нарощує як їх кількість, так і обсяг видобутку кожного з них.

У зв'язку з модернізацією існуючих родовищ і відкриттям нових, для підвищення продуктивності видобутку природного газу компанією АТ «Укргазвидобування» було прийнято рішення використовувати тільки якісне і енергоефективне обладнання. В реальних умовах свердловини знаходяться у віддаленні від джерел енергопостачання, куди прокладка ліній електропередач займає багато часу, трудових і фінансових ресурсів або просто не можлива, основним джерелом електроживлення є дизельні електростанції, які забезпечують постійну подачу електроенергії, що дозволяє створити безперервний виробничий процес.дизельные генераторы Саме для цих цілей флагман українського газодобувного сектору провів суворий відбір серед виробників дизель-генераторних установок і обрав обладнання виробництва Cummins Power Generation.

У 2017-2018гг ТОВ «Далгакиран компресор Україна» успішно виконала поставку на об'єкти АТ «Укргазвидобування» більше 20-ти дизель-генераторних установок Cummins сумарною потужністю понад 3-х мВт, які гарантують безперервну і надійну подачу електроенергії для видобутку і переробки природного газу.

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» є надійним партнером і помічником АТ «Укргазвидобування» на шляху до енергонезалежності України.

генератор Cummins C275D5

Керівник проекту: Олексій Шляхов