Головна сторінка>Реалізовані проекти>Дизельні електростанції>Дизельний генератор DALGAKIRAN для резервного енергопостачання серверної Харківської обладміністрації

Дизельний генератор DALGAKIRAN для резервного енергопостачання серверної Харківської обладміністрації

Дизель-генератор Dalgakiran DJ-PR PerkinsВ кінці 2018 го року ТОВ "Далгакиран компресор Україна" здійснила для компанії SOLTI (м. Харків) поставку дизельного генератора DALGAKIRAN DJ 275 PR потужністю 275 кВА на базі двигуна Perkins. Поставлена дизельна електростанція призначалася для КП "Міський інформаційний центр" Харківської обласної адміністрації. Новий генератор вирішив задачу резервного енергозабезпечення серверної КП "Міський інформаційний центр" Харківської обласної адміністрації, на серверах якої зберігаються бази даних всього Харкова.

Системний інтегратор, компанія SOLTI більше п'ятнадцяти років є мультибрендовим постачальником рішень в області інноваційних IT-технологій, зокрема: створення і моніторинг систем безпеки, експлуатація та технічне обслуговування серверів, створення і ліцензування програмного забезпечення, розробка та підтримка інженерних систем, забезпечення відеозв'язку для масових заходів, технічний і фінансовий консалтинг, комплексне проектування, аудит і багато іншого. Всі зусилля SOLTI спрямовані на забезпечення оптимальних економічних показників проектів, тому пошук надійного постачальника якісних дизельних електростанцій винесено на перший план. Наявність у компанії «Далгакиран» широкого вибору резервних дизель-генераторів зі стабільними показниками частоти і напруги (обов'язкова умова для резервування серверних), а також наявність сервісної служби в Харкові зіграло вирішальну роль у виборі компанією SOLTI постійного партнера.

Окрім стабільної частоти і напруги, що видаються, дизельні генератори DALGAKIRAN серії DJ-PR PERKINS відрізняються високими показниками надійності, економічності, ремонтопридатності, довговічності і мають наступні переваги: оптимальне співвідношення "ціна-якість"; високий крутний момент при досить низьких оборотах, що призводить до великої економії палива; досконала система тонкого очищення палива; електронне регулювання обертів і потужності за допомогою впорскування палива; низький рівень шуму; 100% відповідність світовим стандартам екологічної, технічної та експлуатаційної безпеки; широкий асортимент моделей потужністю 8-2507 кВА та ін. Технічні характеристики поставленого для SOLTI генератора відповідають всім вимогам Замовника в рамках спільного проекту з ТОВ "Далгакиран компресор Україна".

Керівник проекту: Владислав Венгрук