Головна сторінка>Програма 10-річної гарантії на гвинтові компресори

Програма 10-річної гарантії на гвинтові компресори

10 років гарантії на гвинтовий компресорОфіційне Представництво міжнародного промислового холдингу DALGAKIRAN на території України, компанія "Далгакиран компресор Україна" представляє унікальну Програму 10-річної гарантії на гвинтові компресори DALGAKIRAN.

Турецький холдинг DALGAKIRAN - один з небагатьох світових виробників компресорного обладнання, чия бездоганна якість продукції, що відповідає всім світовим стандартам, її ретельна збірка і розвинений сервіс дозволяють гарантувати замовникам надійну і безперебійну експлуатацію гвинтових компресорів протягом такого тривалого часу.

Нова Гарантійна програма поширюється на весь асортимент гвинтових компресорів DALGAKIRAN серій DVK, DVK-D, INVERSYS Plus і TIDY та має на увазі 10-річну гарантію на головний елемент компресора - гвинтовий блок, а також 5-річну - на всі вузли компресорної установки.

 

Програма 10-річної гарантії та її умови

Гарантія на гвинтовий блок терміном на 10 років разом з 5-річною гарантією на всі вузли компресора поширюється на гвинтові компресори DALGAKIRAN зазначених вище серій, які були офіційно поставлені замовникам після 01 січня 2019 го року. Для участі в даній Програмі необхідне дотримання і виконання протягом повного терміну її дії всіх вимог і правил експлуатації, основні з яких:

  • Компресор повинен застосовуватися в цілях, для яких він призначений.
  • Запуск повинен проводитися уповноваженими фахівцями сервісної служби «Далгакиран».
  • Компресор повинен працювати і обслуговуватися відповідно до оригінальних інструкцій з експлуатації при використанні оригінальних запасних частин і матеріалів.
  • Однією з головних умов «10-річної гарантії» є періодичне технічне обслуговування гвинтового компресорного обладнання, а також виконання будь-яких ремонтних робіт безпосередньо компанією "Далгакиран компресор Україна", авторизованим сервісним центром або технічними фахівцями компанії-замовника, що попередньо пройшли навчання та сертифікованими у ТОВ «Далгакиран компресор Україна».

DALGAKIRAN, як компанія-виробник, офіційно гарантує своїм замовникам, що компоненти гвинтового компресорного обладнання не мають дефектів, викликаних помилками в конструкції і дефектами в матеріалах, і будуть справно функціонувати весь період подовженої гарантії. У той самий час, відповідальністю Постачальника і обсягом подовженого гарантійного терміну не охоплений нормальне зношування деталей (фільтри, масла і т.п.), заміна яких проводиться під час регламентного технічного обслуговування компресорних вузлів згідно оригінальної інструкції по експлуатації.

В рамках відповідальності перед Замовником та "Програми 10-річної гарантії", гарантія поширюється на усунення будь-якого заводського дефекту силами кваліфікованих співробітників, уповноважених сервісною службою «Далгакиран». Гарантія поширюється на запчастини та роботу, необхідні для заміни/ремонту дефектних вузлів. Гарантія охоплює тільки ті дефекти, які виявлені протягом гарантійного періоду.

Постачальник обмежує свої дії заміною вузла або поточним ремонтом несправності (на свій розсуд) в авторизованому сервісному центрі. Однак, при цьому є обов'язковим регулярне технічне обслуговування протягом стандартної і розширеної гарантії з боку авторизованої компанії, з використанням виключно оригінальних запасних частин і витратних матеріалів.

Для пред'явлення претензій в рамках «10-річної Гарантії», необхідно письмово звернутися до представника «Далгакиран», що здійснив поставку обладнання, протягом 8 днів з дати виявлення дефекту/несправності. Необхідно надати всі можливості технічним фахівцям «Далгакиран» для інспектування (або діагностування) та усунення всіх заявлених дефектів і несправностей.