Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Високопродуктивний компресор Inversys 315 Plus для ПрАТ "Турбогаз"

Високопродуктивний компресор Inversys 315 Plus для ПрАТ "Турбогаз"

ТурбогазВ кінці 2018 го року компанія "Далгакиран компресор Україна" успішно і своєчасно завершила спільний проект з ПрАТ "Турбогаз" (м. Харків). В рамках партнерської угоди "Далгакиран" взяла на себе зобов'язання в установлені договірні терміни організувати для виробництва "Турбогаз" поставку енергозберігаючого гвинтового компресора Dalgakiran Inversys 315 Plus, котрий планувалося використовувати для випробувань турбогазових установок. Основна перевага даної моделі компресора - висока продуктивність по нагнітанню стисненого повітря (до 54.1 м3/хв), що змінюється в залежності від потреб за допомогою частотного регулювання, можливість підтримки постійного тиску стисненого повітря і робочої температури агрегату, а також істотна економія електроенергії до 35% (завдяки використанню прямого приводу) .

ПрАТ "Турбогаз" є визнаним і безперечним лідером українського ринку в сфері турбодетандерних досліджень, інноваційних розробок і виробництва турбодетандерного обладнання, що активно використовується в нафтогазовидобувній та нафтогазопереробної промисловості. Будучи одним з передових українських виробничих підприємств, ПрАТ "Турбогаз" має ділове партнерство як з багатьма вітчизняними компаніями та організаціями, в тому числі - Українським союзом промисловців і підприємців, так і з відомими зарубіжними підприємствами і концернами в Східній і Західній Європі.

компрессор турбогазДля ТОВ "Далгакиран компресор Україна" поставка на ПрАТ "Турбогаз" стала черговим показовим проектом в галузі машинобудування. Своєчасно поставлений і введений в експлуатацію компресор Dalgakiran Inversys 315 Plus на всі сто відсотків задовольнив потреби ПрАТ "Турбогаз" в якісному стислому повітрі, на чому наголосив у своєму офіційному відкликання його Директор з матеріально-технічного постачання Калямін Д.В. (дивитись відгук). На сьогоднішній день експлуатований компресор працює безперебійно в штатному режимі, технічний штат компанії "Далгакиран" забезпечує сервісне обслуговування агрегату, а також консультує співробітників ПрАТ "Турбогаз" з усіх виникаючих питань, що стосуються експлуатації поставленого компресорного обладнання.

Ефективна співпраця з ПрАТ "Турбогаз" - ще один значний крок у розвитку ТОВ "Далгакиран компресор Україна", збагачений корисним досвідом в області турбогазового машинобудування, ще одна можливість підтвердити свою репутацію бездоганного і обов'язкового партнера, для якого надійність і якість - головні принципи роботи з замовниками!

Керівник проекту: Дмитро Бачила