Головна сторінка>Реалізовані проекти>Системи охолодження>Вентиляторна градирня CENK для ММК ім. Ілліча

Вентиляторна градирня CENK для ММК ім. Ілліча

Вентиляторная градирня CENKВ рамках довгострокового співробітництва ТОВ "Далгакиран компресор Україна" та ПрАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" (Група Метінвест) - одного з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом, в чотиримісячний період (з січня по травень 2018 року) був реалізований масштабний проект, що включає в себе монтаж і запуск градирні CENK 4 EFM 1050.

Завдання, яке було поставлено Замовником перед ТОВ "Далгакиран компресор Україна", - будівництво та введення в експлуатацію нової вентиляційної градирні, що забезпечує ефективне охолодження води з 50°C до 30°C для подальшої її подачі на фурми і амбразури доменних печей No 3, 4, 5 ММК ім . Ілліча. Після ретельного вивчення ТЗ і всіх умов його реалізації Виконавець зробив вибір на користь 4-х секційної градирні CENK 4 EFM 1050, виготовленої з високоміцного, незаймистого склопластику, продуктивність якої дозволяє охолоджувати обсяг води від 5200 м3/год до 5400 м3/год. Загальна вага спорудженої градирні - 110 тонн, даний агрегат повністю автоматизований і забезпечений комплексом з низькочастотними перетворювачами, обладнаними дисплеями, на екрани яких в режимі реального часу виводяться всі необхідні для керуючого машиніста показники датчиків - тиск, температура, рівні, витрати та ін., що дозволяює контролювати роботу градирні. Всі електродвигуни, а також перетворювачі і шафа управління виготовлені німецьким концерном Siemens AG - світовим лідером в області енергетичного обладнання, електротехніки, та електроніки. Гарантія виробника на конструкцію градирні CENK 4 EFM 1050 становить 25 років, що говорить про високу якість і зносостійкість матеріалів конструкції.

До реалізації проекту компанія "Далгакиран компресор Україна" приступила в кінці січня 2018-го року, успішно вклавшись в обумовлений з Замовником чотиримісячний термін введення градирні в експлуатацію, яка була здійснена в ручному режимі 29 травня 2018 го року. За підсумками реалізованого проекту, інвестованого Групою Метівест на суму в 23 млн грн, ПрАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" вийшло на новий етап розвитку, - значно збільшилася продуктивність доменних печей (на 25%), скоротився обсяг стічних вод, скоротилася подача річковий води на виробництво з 2000 м3 до 600 м3, повністю припинилося загоряння фурми на печах.

строительство градирни
монтаж градирни вентиляторная градирня Дженк
градирни CENK градирни DALGAKIRAN

Керівник проекту: Андрій Грибовський

Учасники проекту: Віктор Дудка, Артур Велєв