Улюблений напій виробляють в Україні

Улюблений напій виробляють в Україні

Обираючи місто для будівництва підприємства, керівництво компанії зупинило свій вибір на Золотоноші - невеликому районному центрі в Черкаській області.

Вибір місця визначили, як зручне розташування населеного пункту з точки зору логістики (автомобільна траса Київ-Дніпропетровськ, залізниця і відносна близькість чорноморських портів), так і наявність достатньої кількості вільних робочих рук.

Важливим фактором виступила розвинена цукрова промисловість регіону, оскільки цукор - один з головних компонентів всіма улюбленого напою - розчинної кави "MacCoffee (три в одному)".

При проектуванні виробничих ліній по розфасовці кави і чаю інженерами компанії, не в останню чергу, враховувалася потреба підприємства в достатньому обсязі якісного стисненого повітря, необхідного для безперебійного функціонування обладнання. Підбираючи параметри компресорних агрегатів, вони керувалися не тільки параметрами продуктивності, але і оптимальним співвідношенням ціна-якість. Розглянувши та проаналізувавши пропозиції на ринку компресорів, проектувальники зупинили свій вибір на продукції фірми ДАЛГАКІРАН, вирішивши купити компресор серії TIDY 30, спроектований спеціально для потреб промислових підприємств.

Даний гвинтовий компресор забезпечує подачу до 3750 літрів повітря на хвилину і максимальний тиск до 7,5 бар. При цьому продуктивність компресора задовольняє умовам FAD (ISO 1217 ред. 4, додаток С) - тобто реальні характеристики повністю відповідають його паспортним даним. Сам же агрегат відрізняється невеликими габаритами (дуже цінним фактором при обмеженою робочої площі цеху) і малою гучністю.

Надійна робота придбаного гвинтового компресора підтвердила правильність прийнятого рішення. Фахівці заводу "Фес Укр" з задоволенням відзначають, що надійні комплектуючі від провідних європейських виробників забезпечують безперебійну роботу компресора ТIDY 30  і високу якість одержуваного стисненого повітря.

Персонал, обслуговуючий гвинтовий компресор TIDY 30, відгукується про нього виключно високо, відзначаючи надійність, великий інтервал міжсервісного обслуговування і низьку вартість витратних матеріалів для ТО. Причому особливо підкреслюється простота і продуманість конструкції гвинтового компресора TIDY 30, що дозволяє підприємству виробляти самостійне сервісне обслуговування обладнання.

У міру становлення фірми зростали потреби її виробничих ліній в стислому повітрі. Переконавшись в надійності роботи компресорів фірми ДАЛГАКІРАН, керівництво ТОВ "Фес Укр" прийняло рішення купити ще два компресора ТIDY 30. Таким чином, завдяки компресорам ДАЛГАКІРАН ТIDY 30, виробничі потужності заводу "Фес Укр" на сьогодні в повній мірі забезпечені якісним стисненим повітрям і підприємство продовжує радувати нас своєю чудовою продукцією.