Головна сторінка>Реалізовані проекти>Дизельні електростанції>Рекордний термін оренди дизельного генератора

Рекордний термін оренди дизельного генератора

Рекордный срок аренды дизельного генератора

«Далгакиран компресор Україна» завершила рекордний за тривалістю проект оренди свого обладнання. В середині 2016 року будівельна компанія «Платінумбуд» уклала з нашою компанією договір оренди дизельного генератора Cummins C170D5.

Електростанція була поставлена на будівельний об'єкт - багатоповерховий житловий будинок ЖК «Перлина Проскурова», який зводився за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська 10/1, де пропрацювала цілих 2 роки!

Короткі технічні характеристики нашого «рекордсмена»:

1. Номінальна потужність – 126 кВт.

2. Максимальна потужність – 136 кВт.

3. Витрата палива при номінальній потужності – 36,0 л/год.

4. Час автономної роботи без дозаправки – від 10 год.

За час оренди цей дизель-генератор відпрацював більше 4000 мотогодин. Завдяки злагодженій роботі співробітників сервісу ДГУ і Хмельницької філії компанії «Далгакиран», обладнання проходило своєчасне технічне і ремонтне обслуговування, що забезпечило безвідмовну роботу всіх систем і механізмів техніки.

Наявність цього дизель-генератора дозволило орендареві забезпечити безперебійну роботу всіх вантажопідйомних і допоміжних механізмів на своєму об'єкті з початку будівництва.

Даний приклад наочно показує, що такий вид експлуатації генераторного обладнання вигідний навіть при тривалих термінах оренди. Тому, якщо у Вас є потреба в автономному електропостачанні, в компресорному або насосному обладнанні, звертайтеся в компанію «Далгакиран компресор Україна». Ми запропонуємо вам оптимальне обладнання та найвигідніші умови оренди.