Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Поставка компресора Dalgakiran Inversys 200 Plus на Дніпровський коксохімічний завод

Поставка компресора Dalgakiran Inversys 200 Plus на Дніпровський коксохімічний завод

ДКХЗ"Далгакиран компресор Україна" є лідером на ринку компресорів і промислового енергетичного обладнання. У списку клієнтів компанії приватні і державні виробничі та обслуговуючі підприємства, найбільші українські комбінати і заводи, в числі яких і "Дніпровський коксохімічний завод" (раніше Дніпродзержинський КХЗ).

На Дніпровському КХЗ нашою компанією був встановлений повітряний маслозаповнений компресор Dalgakiran Inversys 200 Plus, 7.5 bar, що ідеально поєднує в собі високу надійність, підтверджену 5-річною гарантією, низьку питому споживану потужність і високу якість стисненого повітря, очищеного від вологи, масла і пилу. Він став заміною старого компресора, продуктивності якого не вистачало для забезпечення нормальної роботи споживачів підприємства. Продуктивність нового компресора регулюється в залежності від потреби в діапазоні від 14 до 37.5 м3/хв при номінальному тиску.

Про компресор Dalgakiran Inversys 200 Plus

винтовой воздушный компрессорГвинтовий повітряний компресор Dalgakiran серії Inversys Plus з частотним регулюванням продуктивності створений для роботи у найжорсткіших умовах на промислових об'єктах будь-якого типу. Енергоефективні та якісні комплектуючі мають високу зносостійкість і забезпечують тривалі інтервали технічного обслуговування і, отже, низькі експлуатаційні витрати.

Гвинтові блоки компресорів Dalgakiran Inversys 200 Plus, на які поширюється 10-річна гарантія, розроблені з використанням новітніх технологій, таких як Autodesk CFD (обчислювальна гідродинаміка) і FEM (метод кінцевих елементів). Нове покоління систем шарикопідшипників з несучою здатністю в 3 рази більшою, ніж у стандартних конструкцій, забезпечує надійність конструкції і знижує вимоги до крутного моменту. Разом із застосуванням частотного регулювання продуктивності, зазначені технології значно знижують витрати на електроенергію.

Компресор Dalgakiran Inversys 200 Plus стандартно комплектується двигуном з інверторною технологією, що має клас ефективності IE3 (IE4 опція), захист IP55, клас ізоляції F. Особливості агрегату:

  • система прямого приводу;
  • з'ємний захисний кожух;
  • система масловідділення;
  • первинний фільтр з мікроволокна стандарту EU3;
  • система сухої фільтрації повітря з уловлювачем частинок від 3 мікрон;
  • система повної фільтрації повітря з уловлювачем частинок до 10 мікронів;
  • термостатичний клапан;
  • електрична шафа з вбудованим частотним конвертером;
  • російськомовний контролер з РК-панеллю керування.

 

Компресор обладнаний сучасною системою безпеки, яка включає в себе пристрої управління частотою обертання основного електродвигуна і вентилятора охолодження, системою контролю екстримальної температури і тиску, кнопкою аварійного відключення.

Компанія «Далгакиран компресор Україна», як офіційний представник турецького холдингу DALGAKIRAN GROUP, надає офіційну 5-річну гарантію на гвинтові компресори і 10-річну гарантію на гвинтові блоки.

Керівник проекту: Едуард Смирной