Показовий клієнт Компанія «Світекс»

Компресори серії DVK стійко працюють в умовах запиленості. Вони зберігають високу якість стисненого повітря в умовах безперервного промислового використання, виробляючи повітряну суміш із залишковим вмістом масла 2 міліграми на метр кубічний.

Стійка робота компресорного устаткування особливо важлива фахівцям «Світекс», коли від них вимагається будівництво нових шахт і камер, і їх пристикування до діючих стовбурів. Виробництво подібних робіт вимагає виконання особливо складних заходів щодо захисту армування ствола від буропідривних дій. При цьому від периферійного обладнання, що забезпечує працездатність шахтопрохідницьких заходів, потрібна особливо надійна і стабільна робота. Компресори від «Далгакіран» таку стабільність роботи забезпечують.

На озброєнні компанії «Світекс» застосовані компресори серії DVK з потужністю 55 и 75 кВт відповідно. Продуктивність компресорів заснована на високоякісних гвинтових блоках. А ефективне відведення тепла забезпечується за рахунок збільшеного теплообмінника і спеціальної конструкції корпусу з поділом повітряних потоків і компонуванням вузлів в різних охолоджувальних зонах. Високотехнологічна система змащення валів і підшипників блоку разом з ефективним охолодженням гарантують тривалий термін служби гвинтового блоку навіть при таких важких умовах експлуатації, як на гірничопрохідницькому виробництві.