Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Переобладнання очисних споруд господарсько-побутових стоків Хмельницької АЕС

Переобладнання очисних споруд господарсько-побутових стоків Хмельницької АЕС

Ротационная воздуходувкаВ кінці 2018 року компанія «Далгакиран компресор Україна» здійснила поставку і запуск енергоефективної роторної повітродувки Robuschi на ВП «Хмельницька АЕС» в рамках проекту з технічного переобладнання системи очищення каналізаційних стічних вод комунального господарства атомної електростанції.

Згідно з проектом модернізації, була проведена заміна однієї із застарілих енерговитратних повітродувок на сучасну повітродувку Robuschi ES 126/5P (вир-во Італія) продуктивністю 6183 м3/год при тиску 0.4 бар(н). Дане обладнання оснащене енергоефективним двигуном ABB потужністю 110 кВт (клас енергоефективності IE3), що вигідно відрізняє його від аналогів з більш високим енергоспоживанням і аналогічними показниками по продуктивності, потужності і тиску.

Повітродувка Robuschi ES 126/5P виконана в шумозахисному кожусі і обладнана шафою управління, що дозволяє ефективно регулювати необхідну кількість повітря, що подається в систему аерації. Впровадження нового обладнання дозволило ВП ХАЕС значно знизити витрати на електроенергію на власному комунальному господарстві.

Ротационная воздуходувка Robuschi

Керівник проекту: Євген Ретунський