Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти систем охолодження>Надійне охолодження при виробництві харчової упаковки

Надійне охолодження при виробництві харчової упаковки

Чиллер АнгараОдеська компанія «АЙТЕКС» з 1997-го року займається виробництвом і реалізацією якісної пластикової й алюмінієвої харчової упаковки, а з «Далгакиран компресор Україна» співпрацює з 2011 року в рамках поставок і обслуговування компресорного обладнання.

Для забезпечення технологічного процесу нової виробничої лінії компанією «Далгакиран» були поставлені промисловий чиллер Ангара з водяним охолодженням конденсатора потужністю (холодопродуктивністю) 160 кВт; градирня MKT-50, продуктивністю до 50 м3 охолоджуваної води за годину і насос TD80-22/2 - продуктивністю 48 м3/год при напорі 20 м. Під час технологічного процесу виробництва пластикової тари виділяється велика кількість тепла, яке необхідно утилізувати. Саме для цього і було поставлено зазначене обладнання.

В даний час ТОВ "Далгакиран компресор Україна" і компанія "АЙТЕКС" працюють над проектом по рекуперації теплової енергії з компресора DALGAKIRAN DVK 100, а в найближчій перспективі - розширення компресорного парку партнера.

Керівник проекту: Олександр Погібко