Головна сторінка>Реалізовані проекти>Компресорне обладнання>Компресорні станції DALGAKIRAN Inversys для Вінницької птахофабрики

Компресорні станції DALGAKIRAN Inversys для Вінницької птахофабрики

Мироновский хлебопродукт, Винницкая птицефабрикаУ квітні 2018 року перелік вдало завершних проектів ТОВ "Далгакиран компресор Україна" поповнився ще одним, - своєчасно була здійснена поставка трьох компресорних станцій на Вінницьку птахофабрику (МХП, Наша Ряба). Право на участь в проекті компанія "Далгакиран" отримала, завдяки виграному тендеру, який проводився в кінці 2017 го року.

Серед численних конкурентів, що однаковою мірою претендували на дане замовлення, перевага була віддана "Далгакиран" з кількох причин. Головна з них - з 2012-го року 6 наших компресорів (Inversys 75 - 4 од., Inversys 55 - 2 од), встановлених на 1-й черзі Вінницької птахофабрики, показали себе, як якісні, надійні та ефективні агрегати, які в режимі цілодобової експлуатації протягом більше 5-ти років напрацювали понад 40 000 мотогодин.

Компрессор Dalgakiran Inversys 110 PlusТендер на поставку наступної партії компресорного обладнання був оголошений у зв'язку із запуском другої черги Головного виробничого комплексу Вінницької птахофабрики і збільшенням виробничих потужностей. Всі договірні зобов'язання в рамках оголошеного тендера ТОВ "Далгакиран компресор Україна" виконала в повному обсязі, поставивши Замовнику другу партію компресорних станцій (Inversys 110 - 4 од., Inversys 75 - 3 од., Inversys 55 - 2 од., Осушувачі повітря серії DBP, серії DryAir DK), призначених для забезпечення основного технологічного устаткування і приладів КВПіА.

ТОВ "Вінницька птахофабрика" входить до складу вітчизняного агроіндустріальних холдингу ПрАТ "Миронівський Хлібопродукт" (МХП), що спеціалізується на виробництві м'ясних та м'ясо-ковбасних виробів, вирощуванні зернових культур, виробництві курятини та іншої аграрної діяльності. Птахофабрика була заснована в червні 2011-го року, а до 2014-го року вже зуміла вийти на 100% -у виробничу потужність.

Компрессор Inversys 110 plus

На сьогоднішній день підприємство є найбільшою птахофабрикою у всій Європі з найбільшим в світі інкубатором, на якій, завдяки сучасному обладнанню та використанню інноваційних технологій, функціонує дві виробничі лінії із загальною потужністю 27 000 гол./год., А фактичний обсяг виробництва м'ясних виробів за рік становить 277 803 тонн. В умовах безперервних і інтенсивних виробничих процесів, що протікають на Вінницькій птахофабриці, завдання якісного парку компресорного обладнання є пріоритетним, і компанія "Далгакиран" відмінно її вирішує протягом останніх кількох років.

Успіх даного проекту, в якому важливу роль зіграли його керівники, - менеджер проекту Вадим Следь з боку Замовника та Керівник з розширення ринків збуту Євген Сергієнко з боку ТОВ "Далгакиран компресор Україна", ще сильніше зміцнив лідерські позиції нашої компанії на українському ринку в якості надійного і відповідального постачальника компресорного обладнання.

Відео: будова та принцип роботи компресорів DALGAKIRAN серії​ Inversys Plus