Головна сторінка>Реалізовані проекти>Компресорне обладнання>Компресорне обладнання DALGAKIRAN успішно працює тепер і у «Полтавгазвидобуванні»

Компресорне обладнання DALGAKIRAN успішно працює тепер і у «Полтавгазвидобуванні»

БКСНаша компанія «Далгакиран компресор Україна» в кінці 2016 року за укладеним раніше договором здійснила поставку блочно-контейнерної станції БКС-30/0,8 У1 підприємству «Полтагазвидобування». Дане обладнання призначене для генерації підготовленого стисненого повітря (осушенного і очищеного) у повністю автоматичному режимі для забезпечення працездатності виконавчих механізмів КВП. На початку 2017 року силами наших фахівців компресорна станція була встановлена і запущена в експлуатацію.

Чому з усіх моделей блочно-контейнерних станцій з подібними характеристиками замовником було вибрано пропозицію нашої компанії? Причин декілька:

1. Технічна досконалість БКС-30/0,8 У1:

- станція створена на базі гвинтового компресора DALGAKIRAN, що відрізняється високою надійністю, довговічністю і економічністю;

- герметичний і міцний контейнер, виготовлений спеціально для цього проекту, обладнаний усіма необхідними системами;

- низький рівень шуму під час роботи обладнання.

2. Найкраще в Україні співвідношення ціна/якість.

3. Відмінне сервісне обслуговування за вигідною ціною в режимі 24/7.

4. Наша компанія має бездоганну репутацію як постачальника надійного, відмінно адаптованого до українських реалій компресорного обладнання. 

В даний час, після практично півторарічного строку експлуатації можна з упевненістю сказати, що всі вимоги замовника щодо БКС-30/0,8 У1 повністю задоволені. Станція працює надійно і економічно, її характеристики повністю відповідають заявленим.

Керівник проекту: Юрій Бережний