Компресор Dalgakiran на Барському машзаводі

Компресор Dalgakiran на Барському машзаводі

На сьогоднішній день завод займає гідне місце в ряду вітчизняних машинобудівних підприємств, які виробляють якісне і недороге обладнання для консервної, виноробної, лікеро-горілчаної, пиво-безалкогольної, масложирової та кондитерської промисловостей.

Устаткування, створене конструкторами та інженерами "Барського машзаводу", завдяки своїй надійності і високим технічним характеристикам користується стійким попитом на ринку. На сьогоднішній день у підприємства близько 2500 замовників. Зважена технічна і маркетингова політика, поряд з високою якістю устаткування, що випускається, дозволяє підприємству експортувати до 30% загального обсягу виробленої продукції.

Не в останню чергу, якість продукції визначається сучасним і збалансованим технічним парком підприємства. У шести цехах і чотирнадцяти відділах Барського машзаводу працюють 655 верстатів і механізмів, що дозволяють виконувати практично будь-які операції, необхідні в машинобудуванні. Це і лиття, і порошкова металургія, штампування, різні види сварок, виготовлення ГТВ, гальванічна обробка, фарбування, деревообробка та термічна обробка.

Практично на всіх ділянках виробництва використовується енергія стисненого повітря. Як показала практика, інструмент з пневматичним приводом по ресурсу і енергоозброєності істотно перевершує аналогічні пристрої з електроприводом. А багато технологічних процесів взагалі не дозволяють обійтися без потужних і економічних компресорів. Приводи молотів і штампів, пневмозажими, піскоструминні камери, трамбування, сушильні і фарбувальні камери вимагають для ефективної роботи тисячі кубометрів стисненого повітря.

За словами головного інженера підприємства - Олександра Михайловича Лотоцького, при модернізації централізованої системи подачі стисненого повітря, інженери Барського машзаводу прийняли рішення замінити старі поршневі компресори на більш надійні гвинтові. Розглянувши ряд варіантів, вони зупинили вибір на агрегатах фірми ДАЛГАКІРАН, користуються заслуженою репутацією на ринку, завдяки надійності, продуктивності і адекватній вартості. На сьогоднішній день на підприємстві функціонують два компресора з прямими приводами: "DVK 125D" – здатний подавати до 16,2 м3/хв, і "Inversys 132 Plus", що подає до 20 м3/хв. Компресори підтримують тиск в системі: 7,5 бар. Продуктивність цих компресорів з лишком забезпечує потреби заводу в стислому повітрі.

За надійностю роботи гвинтові компресори істотно перевершують поршневі, маючи великий гарантований моторесурс на гвинтову пару. Додатковою перевагою також є повітряне охолодження агрегатів.

Основною причиною зупинки компресорів є планова заміна підшипників, що виробили свій ресурс. Завдяки налагодженій взаємодії і своєчасному сервісному обслуговуванню, що надається регіональним представництвом фірми ДАЛГАКІРАН, профілактика і ремонт компресорного устаткування відбувається в найкоротші терміни.

В даний час, завдяки новому компресорному обладнанню, підприємство не має проблем із забезпеченням виробничих потужностей заводу таким необхідним стисненим повітрям.