Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Комплексне забезпечення стисненим повітрям виробництва на АТ "Ельворті"

Комплексне забезпечення стисненим повітрям виробництва на АТ "Ельворті"

Акціонерне товариство «Ельворті» - українське підприємство сільськогосподарського машинобудування, яке знаходиться в місті Кропивницький. На сьогоднішній день це найбільший на пострадянському просторі спеціалізований виробник посівної та грунтообробної техніки високого технічного рівня. Основна продукція заводу: сівалки, культиватори, дискові борони, а також техніка для захисту рослин на основі новітніх технологій. 

В рамках програми модернізації, на підприємстві регулярно оновлюється і розширюється матеріально-технічна база. Стратегічним партнером-постачальником компресорного та промислового холодильного обладнання для заводу з 2012 року є компанія «Далгакиран компресор Україна».

План розвитку і розширення виробництва на заводі «Ельворті» ґрунтується на впровадженні передових технологій з використанням новітнього виробничого обладнання. У тому числі і того, що поставляється компанією «Далгакиран».

Так, багато токарних та інших верстатів з ЧПУ (числовим програмним управлінням) працюють разом з гвинтовими компресорами Tidy 10, 15 і 20 Compact. А обладнання для плазмового різання металу забезпечується підготовленим стисненим повітрям від компресорів Tidy 7 Compact. Різання металу здійснюється за допомогою плазми, утвореної шляхом проходу стисненого повітря через електричну дугу, з метою його нагрівання до високої температури і іонізації.

Крім того, виробничі потужності заводу «Ельворті» мають розгалужену пневмомережу, що забезпечує подачу стисненого повітря на різних етапах технологічного циклу. У тому числі для роботи пресів, штампувального обладнання, а також для функціонування лінії порошкового фарбування.

Для безперебійного забезпечення виробничих потужностей, компресорна заводських цехів обладнана:

  • найпотужнішим гвинтовим компресором модельної лінійки DALGAKIRAN - DVK 430, який працює в нон-стоп режимі;
  • компресором з частотним регулюванням продуктивності Inversys 90 Plus;
  • осушувачами стисненого повітря рефрижераторного типу.

 

Разом з компресорної технікою на виробництві Elvorti для технологічного процесу, де необхідне безкисневе середовище, використовується і генератор газоподібного азоту DALGAKIRAN DNG-250.

На все обладнання, що поставляється компанією «Далгакиран компресор Україна», надано офіційну гарантію і виконується гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування.

Керівник проекту: Євген Сергієнко