Горлівський машинобудівний завод

Основною продукцією Горлівського машинобудівного заводу є комбайни та агрегати для видобутку вугілля в шахтах. У період фінансової розквіту галузі завод в Горлівці був завантажений на багато місяців вперед, а його продукція застосовувалася в шахтах всього південного регіону СНД.

Використання обладнання "Далгакіран" на Горлівському машинобудівному заводі

 

Децентралізація як метод економії

У складній фінансовій обстановці завантаження заводу скоротилося більш ніж на половину, а керівництво встало перед необхідністю або реформувати роботу в цехах, або змиритися зі значними збитками виробництва.

Завод прийняв рішення про проведення децентралізації, а фахівці компанії "Далгакіран" запропонували свій варіант апаратного здійснення цього рішення. Старі потужні, але вельми неекономічні поршневі компресори були замінені на гвинтові агрегати меншої потужності.

При новому обладнанні можна подавати стиснене повітря тільки на задіяні в цеху верстати, а не підключати весь комбінат.

"Наші компресори дозволяють проводити автономну роботу, - зазначив керівник Донецького відділення компанії "Далгакіран" Олександр Черкасов. - Крім того, наше обладнання виявилося для машинобудівників найцікавішим за ціною".

Як німці, але тільки краще

Найкраще співвідношення ціна/якість виявилося не єдиною перевагою обладнання компанії "Далгакіран". Замовники відзначили якість компресорів, яка не поступалася кращим світовим зразкам, а по Комплектації навіть перевершувала аналоги, наприклад, з Німеччини.

Приємним сюрпризом для гірських машинобудівників став і відмінний сервіс від "Далгакіран", який підтримує терміни реагування на запити обслуговування в режимі "24/7".

У грудні 2011 року Горлівський машинобудівний змінив власника. У плани компанії "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова, якій належить контрольний пакет акцій підприємства, входить подальше скорочення енергоємності виробництва.

Не виключено, що незабаром Горлівському машинобудівному заводу знадобиться нове обладнання. Компанії "Далгакіран" є, що запропонувати.