Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Електростанція DALGAKIRAN DJ825BD для резервування заводу з виробництва тротуарної плитки

Електростанція DALGAKIRAN DJ825BD для резервування заводу з виробництва тротуарної плитки

Электростанция DALGAKIRAN DJ825BD«Золотий Мандарин» - один з провідних українських виробників тротуарної плитки і декоративних виробів з бетону. Керуючись гаслом-місією «Нове для кращого», компанія ґрунтовно підходить до питань по вибору постачальників як сировини, так і виробничого і енергетичного обладнання.

Для забезпечення безперебійного виробництва на випадок аварійного відключення електроенергії підприємством було прийнято рішення встановити на території заводу потужну резервну дизельну електростанцію. Після аналізу пропозицій була обрана дизельна електростанція DALGAKIRAN DJ825BD потужністю 660 кВт з двигуном Baudouin Moteurs (Франція). Головною особливістю даного дизель-генератора є можливість його використання як для резервного, так і для автономного електропостачання виробництва в цілодобовому режимі.

Компанія «Далгакиран» виконала проект поставки і запуску дизель-генератора «під ключ». Силами наших технічних фахівців на території замовника були проведені роботи:

  • розробка технічного рішення по підключенню ДГУ на 825 кВА;
  • монтаж і підключення системи автоматичного введення резерву (АВР) з моторизованими рубильниками;
  • прокладання кабельних трас з урахуванням максимальних струмів 1192 А.

Роботи виконані зі збереженням схеми живлення споживачів II категорії з мережних вводів.

Одна з головних переваг обраної моделі електростанції - унікальний всепогодний контейнер, розроблений заводом-виробником. Оптимальне розташування в ньому всіх вузлів і комплектуючих робить максимально зручним технічне обслуговування дизель-генераторної установки. Ефективна система охолодження дозволяє без проблем цілодобово експлуатувати ДГУ при температурі навколишнього середовища до +50 °C без втрати потужності, а система підігріву - виконувати запуск двигуна при максимально низьких температурах.