Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизельні генератори для електропостачання асфальтних заводів

Дизельні генератори для електропостачання асфальтних заводів

Навіть з урахуванням всіх сучасних технологій - виробництво асфальту досить енергозатратно і при цьому може вимагати мобільності, перенесення виробничої площадки ближче до місця будівництва дороги. На сьогоднішній день все обладнання сучасного асфальтного заводу може переноситися з одного майданчика на інший в досить стислі терміни.

Використання обладнання для просіювання щебня, гравію та піску від сміття, установок для просушки отриманого матеріалу і підігріву його до потрібної за технологією температури, а також міксерів для перемішування матеріалу з бітумом вимагає постійного електропостачання. При цьому на місці розміщення асфальтного заводу безпосередньо біля споруджуваної дороги може бути відсутня можливість підключення до мережі або виділення необхідної виробництву потужності. У такому випадку доцільним є використання дизельних електростанцій досить високої потужності для автономного електропостачання заводу в постійному режимі.

У поточному році компанія "Далгакиран компресор Україна" успішно виконала поставки генераторного обладнання для асфальтових заводів. Один з проектів - поставка і синхронізація трьох орендних дизельних генераторів Cummins сумарною потужністю 990 кВА для основного електроживлення асфальтного заводу в Донецькій області.

Для оренди дизельних генераторів на термін більше місяця сервісні інженери "Далгакиран" виконали всі необхідні роботи по прокладці кабелів, підключення, синхронізації та пуску обладнання.

Для замовника була важлива синхронізація, тому що в нічний час споживання електроенергії обладнанням заводу менше. В цей час два генератора йдуть у "сплячий режим", що дає можливість замовнику значно економити паливо.

Чому вигідна оренда генераторів для будівництва доріг?

Електоенергія, вироблена дизельними електростанціями, коштує порівняно дорого - витрата дизпалива становить близько 250 г/кВт, а це близько 5 грн/кВт (2020 рік). Але! Возити асфальт іноді і за сотні кілометрів від його укладання теж досить затратно. Обсяги виробництва найближчого стаціонарного заводу не завжди покривають потребу. Тому дорожні будівельники встановлюють пересувні (тимчасові) заводи. При цьому не у всіх точках установки є можливість взяти вільні мВт з мережі. А якщо така можливість і є, то підключення до неї може затягнутися на кілька місяців, за які потрібно буде зробити проект, встановити трансформатор, протягнути лінію і т.д.

Використання автономного електропостачання за допомогою дизель-генераторів дозволяє не тільки заощадити час і гроші, але і дозволить виключити ризик аварій і відключень електромережі.

Компанія "Далгакиран компресор Україна" - лідер на українському ринку промислових дизельних генераторів. Для наших замовників ми пропонуємо стаціонарні і мобільні дизельні електростанції потужністю до 3 МВт, а також орендні дизель-генератори потужністю до 1000 кВт.

Керівник проекту: Олег Голик