Дорожнє будівництво «Альтком» в Донецьку

Компанія "Альтком", яка займається проектуванням, лінійним і комплексним будівництвом автомагістралей, доріг і шляхопроводів, в 2010 році приступила до будівництва другої злітно-посадкової смуги донецького аеропорту.

Застосування обладнання "DALGAKIRAN" на будівництві злітно-посадкової смуги аеродрому в Донецьку

 

Будуємо злітну смугу

Для того, щоб прокласти 4 км бетонного покриття шириною 75м і товщиною 1м, будівельники побудували чотири бетонні заводи на місці майбутнього об'єкта.

Стандартним рішенням для транспортування цементу на бетонних заводах служать гвинтові компресори, застосовуються на таких об'єктах і осушувачі повітря. Компанія "Далгакиран компресор Україна" -  постачальник промислового обладнання, що добре зарекомендував себе, готова була надати необхідне обладнання.

Однак замовники, на чиїй відповідальності було складне будівництво і своєчасна здача об'єкта всеукраїнського значення, дуже ретельно підходили до вирішення всіх питань. Провівши детальний моніторинг ринку, будівельники обрали обладнання "Далгакиран" за невисоку ціну агрегатів і європейську якість техніки.

"Проблема полягала в тому, як переконати керівництво "Альтком" в надійній репутації нашої компанії, - ділиться спогадами керівник донецької філії "Далгакиран" Олександр Черкасов. - Після того випадку ми, як ніхто інший, розуміємо, як важко заробляється репутація і що за нею стоїть". Зате і задоволення, яке отримали фахівці "Далгакиран" від гідної оцінки високої якості свого обладнання будівельниками злітно-посадкової смуги донецького аеропорту, дорогого коштує.

Причетність до успіху

26 липня 2011 Міжнародний аеропорт "Донецьк" відкрив нову злітно-посадкову смугу. На відкритті смуги віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков зазначив, що нове полотно повністю відповідає всім міжнародним стандартам і здатне приймати всі види літаків, зокрема, Airbus A380 і Boeing 747. А посадка літака "Мрія" в Донецьку в день відкриття підтвердила високу якість полотна.

За оцінками фахівців "злітка" донецького аеропорту - найсучасніша в Україні і одна з кращих в Європі. Приємно усвідомлювати, що в цю перемогу компанія "Далгакиран" внесла свою гідну лепту.