Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Дизель-генератори Dalgakiran для лікарень і госпіталів

Дизель-генератори Dalgakiran для лікарень і госпіталів

Міська клінічна лікарня ім. проф. О.І.Мещанінова

Дизель-генератор для КНП “Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І.Мещанінова”

Специфіка роботи клінічних лікарень швидкої та невідкладної медичної допомоги полягає в їх постійній готовності до цілодобової екстреної допомоги. Навіть при надзвичайних ситуаціях природного та техногенного походження, коли допомоги потребує одночасно велика кількість пацієнтів.

Дизель-генератори Dalgakiran для лікарень і госпіталівЗгідно Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) лікарні класифікуються як "електричні приймачі I категорії" з найвищим пріоритетом надійності, перерва електропостачання яких може спричинити небезпеку для життя людей. Тож безперебійне електроживлення медичних закладів є запорукою збереження життя пацієнтів.

Окрім цього потрібно зазначити, що електропостачання лікарень має свою специфіку і пред'являє на порядок вищі вимоги до обладнання, ніж звичайні підприємства. У лікарнях використовується багато обладнання, для якого важлива "якість" електроенергії - стабільна частота струму, коефіцієнт гармонійних спотворень і номінальна напруга.

Саме до такого типу медичних закладів відноситься харківська КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І.Мещанінова», для якої за результатами виграного тендеру "Далгакиран компресор Україна" виконала проект резервної системи електропостачання.

Серцем системи став наднадійний дизель-генератор Cummins C450D5B, оснащений електронними регуляторами частоти спеціально для електропостачання високочутливого обладнання. Його потужність становить 450 кВА, чого в перспективі досить для живлення всього електрообладнання лікарні. Генератор обладнаний системою автоматичного вводу резерву, що дозволяє миттєво переключати лікарню на аварійне живлення у разі знеструмлення основної мережі.

Дизель-генератор Cummins відкритого типу було встановлено в окремому приміщенні, забезпеченому системами підігріву та вентиляції зі спеціальними жалюзями подачі повітря. Всі системи працюють в автоматичному режимі.

Крім надійності електростанцій та якості струму, для медичних установ одним з найважливіших факторів є забезпечення низького рівня шуму. Дизельні генератори від компанії «Далгакиран» повністю відповідають цим вимогам завдяки конструкційним особливостям та звукоізоляційним кожухам (у разі встановлення на вулиці).

Окремо хочеться зауважити, що досить часто звучать новини про постраждалих пацієнтів лікарень через відключення електроенергії. І це при тому, що в медичному закладі було встановлено генератор, але він був або низької якості, або неправильно підключений. Тобто не працював, як цього вимагали умови. Також поширеною помилкою при підборі генераторного обладнання для лікарень є неправильний підбір потужності. Щоб уникнути подібних ситуацій "Далгакиран компресор Україна" пропонує професійний енергоаудит об'єкта з використанням спеціальних вимірювальних приладів.

Будучи лідером вітчизняного ринку промислових дизельних генераторів компанія "Далгакиран" пропонує виключно надійні системи резервного гарантованого електропостачання медичних установ «під ключ», починаючи від розробки технічного рішення, закінчуючи пусконалагоджувальними роботами з навчанням персоналу замовника.

Наявність найбільшої в Україні власної мережі сервісних центрів дозволяє надавати найвищий рівень сервісу та миттєво реагувати на запити клієнтів, забезпечуючи надійну та безперебійну роботу поставленого обладнання.

Дизель-генератор Cummins C450D5B