4G Бездротовий інтернет FreshTel

У століття, коли світом править не що інше, як інформація, саме від швидкості отримання цієї інформації багато в чому залежить успіх. Зараз отримати необхідні дані або новини, ознайомитися з останніми тенденціями на фондових ринках і новинами найбільших компаній можна за лічені секунди - особливо, якщо під рукою є Інтернет. І розміри всесвітньої павутини ростуть з кожним новим днем, охоплюючи все більше користувачів.

Застосування дизель-генераторного обладнання "Далгакіран" в компанії "Українські Новітні Технології" FreshTel

Сила - в знаннях

Зростає і кількість компаній, що надають послуги бездротового швидкісного доступу в Інтернет. Тому будь-яка поломка в системі або відключення електроенергії може стати незмивною плямою на їх репутації. Саме тому компанія FreshTel, що представляє в Україні першу 4G мережу на основі технологій Mobile WiMAX, в першу чергу убезпечила себе від перебоїв з електропостачанням. Рішення компанії було дуже простим і елегантним: вона придбала дизель-генератор Dalgakiran DJ94NT, змонтований на пересувному шасі.

Його потужності більш ніж достатньо для того, щоб забезпечувати електрикою телекомунікаційне і серверне обладнання. До того ж, роботі генератора не завадять ні дощі, ні спека: його всепогодний кожух захищає деталі агрегату і від суворих морозів, і від літньої спеки.

Це, в свою чергу, означає, що такий дизель-генератор можна винести за межі офісу, щоб його неголосне гудіння не відволікало співробітників від роботи. Хоча, справедливості заради, відзначимо: рівень шуму і вібрації у нього, в порівнянні з генераторами такого ж класу інших виробників, дуже низький.

Інтуїція в подарунок

Вибір компанії FreshTel зрозуміти нескладно, адже дизель-генератор компанії "Далгакіран" - це не просто найкраще поєднання ціни та якості. Його дуже легко монтувати і встановлювати, а всі металеві деталі для підвищення безпеки покриваються електростатичним поліефіром. А звукова ізоляція, виконана з не гниючого, вологостійкого і негорючого матеріалу, дозволить вам просто забути про те, що електрика в вашому офісі зараз горить тільки завдяки дизельному генератору.

Ще один безумовний плюс генератора компанії "Далгакіран" - мікропроцесорна панель управління з рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається вся найважливіша інформація: дані амперметра і вольтметра, частота, число оборотів, навантаження і тиск масла, кількість мотогодин напрацювання, кількість мотогодин до планового технічного обслуговування і т.д.

Управляти агрегатом дуже просто, зараз такий спосіб управління прийнято називати "інтуїтивним". Але найголовніше - що їм практично і не потрібно управляти: автоматика все зробить за вас. Фактично, ваша участь в роботі агрегату зведеться лише до підтримки необхідного рівня палива. Все інше за вас зробить автоматика. Ну і, звичайно ж, не можна забувати про планове техобслуговування: воно забезпечить безперебійну роботу генератора на всі часи.

Дизель-генератор Dalgakiran DJ94NT абсолютно надійний у використанні. А якщо він все ж вимкнувся через допущене перевантаження, ви дізнаєтеся про це відразу: його можна налаштувати так, що вам на телефон, або ж на телефон людини, що відповідає за обслуговування генератора, прийде повідомлення про виниклу проблему. І ви відразу зможете взятися за її рішення.

Відразу обмовимося: багато клієнтів компанії "Далгакіран" не отримують ніяких повідомлень, і не тому, що не змогли правильно налаштувати автоматику. А тому, що дизельні генератори "Далгакіран" кращі по співвідношенню ціни і якості.