Головна сторінка>Про компанію>Новини>Участь у виставці НАФТОГАЗЕКСПО - 2018

Участь у виставці НАФТОГАЗЕКСПО - 2018

22 October 2018

З 6 по 8 листопада 2018 го року ТОВ «Далгакиран компресор Україна» візьме участь в III Міжнародній спеціалізованій виставці НАФТОГАЗЕКСПО - 2018, яка пройде за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Державної служби геології та надр України.

Організатор виставки: Міжнародний Виставковий Центр

Місце проведення: Україна, Київ, Броварський проспект, 15

Будемо раді бачити вас на стенді ТОВ «Далгакиран компресор Україна», на якому буде представлено промислове обладнання: дизельний генератор Cummns Power C220D5e; установка з виробництва азоту DNG-250 з компресором Tidy-15 Compact; промислові насоси Gorman Rupp, Salvatore Robuschi, ITC і Depa. Демонстрована техніка відповідає всім світовим стандартам якості і безпеки, має успішний досвід експлуатації на десятках підприємств нафто-, газовидобувної, нафтопереробної, хімічної, фармацевтичної, харчової промисловості та у ін. промислових сферах.

На виставковому стенді «Далгакиран компресор Україна» будуть присутні фахівці компанії, готові обговорити технічні аспекти застосування представленого обладнання, відповісти на всі питання, про діяльність і досвіді компанії, а також обговорити взаємовигідне співробітництво.

До зустрічі на НАФТОГАЗЕКСПО - 2018!