Головна сторінка>Про компанію>Новини>Повітродувки Robuschi представлені на нараді українських водоканалів

Повітродувки Robuschi представлені на нараді українських водоканалів

12 грудня 2016

1 - 2 грудня в місті Суми відбулася Всеукраїнська нарада фахівців водопровідно-каналізаційної галузі, в якій взяв участь провідний фахівець напряму повітродувок «Далгакиран компресор Україна» Олексій Ганжа. Організаторами заходу виступили Асоціація "Укрводоканалекологія" та Сумський водоканал. Тема наради: "Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення".

Олексій виступив з вітальним словом до учасників, а також коротко представив компанію «Далгакиран», як офіційного представника «Gardner Denver Srl - Divisione ROBUSCHI», а також надійного постачальника компресорного, насосного обладнання і дизельних генераторів.

Увага учасників була акцентована на широко розвинену мережу філій «Далгакиран компресор Україна», які працюють у всіх регіонах України, а також на наявність фахівців служби сервісу у всіх філіях. Були наведені приклади ефективної заміни застарілого обладнання на сучасні та енергоефективні повітродувки Robuschi на таких підприємствах ЖКГ, як водоканал в м. Дрогобич (Львівська обл.) і водоканал в смт. Краснопавлівка (Харківська обл.).