Головна сторінка>Про компанію>Новини>Дизель генератори для котеджів

Дизель генератори для котеджів

14 квітня 2014

Побутовий генератор використовується для побутових потреб: на будівництві, для садових ділянок, на природі, для резервного енергопостачання невеликого приміщення на короткий період часу: від 6 до 10 годин роботи. Недовгий час роботи генератора пов'язаний з невеликим об'ємом бака, а також з повітряним охолодженням генератора, яке не дозволяє забезпечити тривалий період роботи через перегрів двигуна.
        

Промисловий генератор використовується для забезпечення електрикою на момент аварії промислових підприємств, котеджних містечок, складів, медичних установ, банків, центрів обробки даних, заправних станцій, бізнес-центрів і ін.

Звичайно ж, дизель генератор промислового типу має ряд переваг:

 • більший запас часу резервування: 12-48 годин (в залежності від обсягу бака);
 • працює в автономному режимі і не вимагає ретельного контролю людиною;
 • працює в холодну зимову пору, як в будівлі, так і під відкритим небом;
 • ресурс роботи промислової електростанції набагато вище, ніж побутовий;
 • низький рівень шуму.

Друге, на що слід звернути увагу - це вибір однофазного або трифазного генератора. Як правило, покупка трифазного генератора пов'язана з наявністю трифазного вводу, а також наявністю трифазного обладнання. Компанія «Далгакіран» пропонує не тільки технічно грамотну консультацію, а й проводить аудит об'єкта на етапі вибору генератора. Це дозволяє Вам зробити правильний вибір генератора не тільки виходячи з Ваших конкретних потреб на об'єкті, але і забезпечити правильне місце установки і правильну схему підключення. Наша компанія пропонує унікальне рішення для ринку України - нова лінійка дизель-генераторів «Dalgakiran» серії Сooper.

Дана серія генераторів є унікальним рішенням резервного живлення для Вашого котеджу, так як забезпечує не тільки стабільною електрикою на момент аварії, але і має ряд переваг перед іншими виробниками:

 • робота при низьких температурах до -30С, що забезпечується завдяки не тільки підігріву сорочки двигуна (як у багатьох виробників), але і наявністю свічок розжарювання, а також підігріву обмоток альтернатора;
 • низький рівень шуму: 72-75 дБ на відстані 1 м, за рахунок поліпшеної шумоізоляції і унікальної форми корпуса;
 • компактні габарити, що заощадять Вам місце для установки генератора;
 • наявність оригінальних комплектуючих: синхронні генератори Stamford, автоматичні вимикачі захисту генератора Schneider Electric, акумуляторні батареї Varta забезпечують надійну роботу дизель генератора;
 • альтернатори Stamford стійкі до перекосів фаз і забезпечують якісні параметри одержуваної напруги;
 • всі електростанції "Dalgakiran" DJ-CP Cooper проходять обов'язкове тестування і перевірку нашими фахівцями перед відвантаженням;
 • завдяки використанню сучасних технологій при розробці двигунів серія Сooper є більш економічною в витраті палива і паливно-мастильних матеріалів (до 30% в залежності від моделі), а також стійкою в роботі до перехідних процесів.

Звертаючись до фахівців компанії «Далгакіран», Ви отримуєте технічно грамотне рішення за доступною ціною.