Теплообмінники

Серія ESK
Потужність від 10,4 кВт до 700 кВт. Кожухотрубні конденсатори водяного...
Кожухотрубний випарник серії ECH
Потужність від 7,9 кВт до 832 кВт. Випарники «Ангара» серії ECH включають в...
Кожухотрубні конденсатори серії ESKD
Потужність від 10,3 кВт до 692 кВт. Охолодження морською водою. Кожухотрубні...

 

Теплообмінне обладнання ТМ "Ангара" для промислового застосування

 

«Знижуємо градус»

Теплообмінне обладнання застосовується для вирішення широкого спектра промислових завдань. Воно потрібно в технологічних процесах нафтопереробної, нафтохімічної, хімічної, газової та інших галузях промисловості, в енергетиці та комунальному господарстві. Найбільш поширений принцип дії теплообмінного обладнання - рекуперацію, представляють два види агрегатів. Не оминули увагою і установки, що використовують принцип охолодження без безпосереднього контакту охолоджуючої рідини з повітрям. Це так звані сухі холодильники "Dry cooler".

Зараз агрегати ТМ "Ангара", які представляє на Україні компанія "Далгакіран", поставляються наступних видів:

  • кожухотрубні випарники;
  • кожухотрубні конденсатори для прісної і морської води;
  • сухі холодильники "Dry cooler".


Особливості наших теплообмінних агрегатів

Кожухотрубні випарники "Ангара" використовуються для охолодження води або водних розчинів гліколю. Випарники Ангара серії ECH включають в себе 36 типів з 1-м або 2-я охолоджуючими контурами потужністю від 7,9 кВт до 832 кВт. Конструкція зі спеціально опереною мідною трубкою дозволяє збільшити площу теплообміну і підвищити теплопередачу, при цьому зменшивши габарити самого теплообмінного апарату.

Відповідні холодоагенти - все гідрохлорфторуглеродние (ГХФУ) і все гідрофторуглеродние (ДФУ). Спеціальна конструкція змінною зв'язки труб дає можливість легкого чистити випарники. Конденсатори "Ангара" призначені для конденсації робочих середовищ в кожусі. Вони представлені 32 моделями потужністю від 10,3 кВт до 692 кВт. Як і у випарників, придатними холодоагентами можуть служити всі гідрохлорфторвуглецеві (ГХФВ) і всі гідрофторвуглецеві (ДФВ). Конденсатори "Ангара" для морської води взагалі унікальні. У них використовують трубки з мідно-нікелевого сплаву.

Сухі холодильні установки "Dry cooler" застосовуються для перенесення тепла з пристроїв кондиціонування, холодильних машин, холодильних агрегатів і процесорної техніки при промисловому охолодженні води. Нерідко наші сухі холодильники використовуються для охолодження води в чиллерах з водяним охолодженням конденсаторів.

Так само дуже часто використовують спільну роботу: система чиллер - драй куллер. Така робота в зв'язці передбачає роботу в режимі літо-зима. Влітку працює чиллер, взимку драйкуллери, таким чином, значно заощаджується електроенергія. До переваг таких пристроїв відносять неможливість забруднення системи і відсутність втрат охолоджуючої рідини.

До загальних для всіх типів теплообмінників слід віднести наступні особливості:

  • висока якість збірки і надійність агрегатів;
  • простота конструкції і низькі витрати на технічне обслуговування;
  • стійкість до накипу;
  • економне споживання електроенергії;
  • повну автоматизацію систем;
  • тривалий період безперервної роботи до моменту планового обслуговування.


У виготовленні випарників і конденсаторів "Ангара" використані матеріали високої якості, які відповідають усім вимогам Європейських директив Обладнання, що працює під тиском. Вони пройшли випробування під тиском 10 бар по воді 30 бар по холодоагенту. Наші кожухотрубні випарники допускають зварні або фланцеві нарізні сполучення з трубами входу і виходу води. До особливостей наших сухих холодильників слід віднести знижені витрати на електроживлення в порівнянні з іншими видами теплообмінного обладнання.

Якість і сертифікація

Безсумнівним плюсом теплообмінного обладнання "Ангара" служить постійний 100% контроль вузлів і деталей, що використовуються для виготовлення холодильних машин. Всі комплектуючі проходять сувору і скрупульозну перевірку на відповідність директивам Європейського Союзу по екологічності та безпеці. У них входять: директива щодо електромагнітної сумісності (89/336/ЕЕС), директива по обладнанню (ДО) (98/37/EC), директива по обладнанню під тиском (97/23/ЄС) і директива про низьку напругу (73/23 /ЄЕС).

Кожен теплообмінник кожухотрубний пройшов контроль і має сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 9001: 2000, TSE, TUV. Вимоги Безпеки нашого обладнання забезпечуються наступними Європейськими Директивами: дизайну, виготовлення, засобів управління і оформлення документації.

Поставка і сервіс

"Далгакіран компресор Україна" продає обладнання, яке надходить на Україну з конвеєрів заводів-виробників. Це дозволяє пропонувати замовникам конкурентоспроможні ціни. Весь модельний ряд теплообмінного обладнання ТМ "Ангара" представлений на складах офіційних представництв компанії у всіх регіонах України, де також зберігається значний обсяг запасних частин. Це дозволяє нам оперативно реагувати на запити ремонту та обслуговування в режимі "24/7".

Високий рівень якості обслуговування сервісними фахівцями обумовлений знайомством сервісних інженерів з виробництвом агрегатів "в деталях". Варто відзначити і зручність сервісної мережі компанії "Далгакіран", яка постачає агрегати теплообміну "Ангара". Зараз наші представництва працюють у всіх регіонах України.

Комплексний підхід

Компанія "Далгакіран" поставляє не тільки теплообмінне обладнання, купити яке ви зможете за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо апаратні рішення для всіх потреб виробництва в периферійному обладнанні. Ми готові вивчити нюанси вашої технології та запропонувати найбільш економічне і ефективне технічне рішення. Наші фахівці підберуть весь набір необхідних агрегатів, доставлять і змонтують їх на об'єкті. До компетенції нашої компанії входить настройка, пуско-наладка та всі види сервісного і гарантійного обслуговування промислового обладнання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знайти рішення нестандартних завдань.

Як купити кожухотрубний теплообмінник, випарник або конденсатор

Широке поширення отримали холодильні випарники «Ангара» як обладнання, в якому невисока ціна поєднується з високою якістю. Компанія «Далгакіран» з 2005 року пропонує поставку та сервісне обслуговування кожухотрубних випарників і конденсаторів, які зарекомендували себе як надійне холодильне обладнання, яке легко запустити як в новій лінії, так і у вже працюючому виробництві.

Кожухотрубний теплообмінник охолодження «Ангара» використовує оригінальну внутрішню конструкцію труб. Рифлена поверхня труби, яка стикається з водою, викликає турбулентність потоку. В результаті теплоносій активно перемішується і тепловіддача збільшується. Ця конструкція дозволила створити теплообмінники фреон/вода з високим ККД охолодження і невеликими габаритами. Купити теплообмінник «Ангара» можна радити керівникам виробництв, де ціна робочої площі висока. Крім того, підвищена турбулентність потоку рідини і якісне полірування теплообмінних поверхонь дозволяють підтримувати теплообмінник фреон/вода в чистому стані. Це позначається в подовженому терміні роботи кожухотрубних випарників і конденсаторів «Ангара».

Кожухотрубні випарники «Ангара» за рахунок невисокої вартості і простоти застосування можна рекомендувати для виробництв, де потрібна заміна або ремонт холодильних машин. Кожухотрубні теплообмінники фреон/вода відрізняються надійністю роботи, що здобуло їм широке коло застосування в різних галузях промисловості. Секрет їх популярності також пов'язаний і з безліччю варіантів їх застосування в різних умовах експлуатації. Кожухотрубні теплообмінники можуть експлуатуватися в важких умовах і навіть з сильно забрудненими рідинами і при великій температурі навколишнього повітря.

Конструктивні особливості агрегату і його фінансова доступність поєднуються з простотою обслуговування і економічністю холодильних систем «Ангара». Тому кожухотрубні теплообмінники фреон/вода від постачальника «Далгакіран» можна рекомендувати як одне з найбільш привабливих пропозицій на ринку.

З чого почати

Найчастіше вибір необхідного обладнання з широкого модельного ряду теплообмінників "Ангара" виявляється непростим завданням. Краще рішення - довіритися компетенції фахівців нашої компанії. Вони досконально знають свою продукцію і розбираються в нюансах технологічних процесів. Зв'яжіться з с нами і отримаєте найкраще обладнання для вирішення саме вашого виробничого завдання.