Головна сторінка>Продукція>Системи охолодження

Системи охолодження

Парокомпресорне холодильне обладнання для охолодження рідкого середовища на виробничих підприємствах різних галузей промисловості.
Промислові системи для охолодження теплої і гарячої води спрямованим потоком повітря з навколишньої атмосфери.
Машины абсорбционного типа для охлаждения или нагрева воды с минимальным расходом электроэнергии за счет утилизации технологической тепловой энергии
Кліматична техніка для обігріву та охолодження житлових, комерційних і промислових приміщень. Теплові насоси відрізняються екологічною безпекою і високою енергоефективністю
Термостати використовуються для підтримки необхідної температури теплоносія в процесі нагрівання і охолодження.
Теплообмінне обладнання затребуване в технологічних процесах нафтопереробної, хімічної, газової та ін. галузях, в енергетиці та комунальному господарстві.
Для охолодження повітря в генераторних і в інших промислових приміщеннях

 

Компанія «Далгакиран» пропонує обладнання для промислових систем охолодження

 

Промислові системи охолодження базуються на одному з найважливіших видів периферійного промислового обладнання, яке представляє компанія «Далгакиран» - холодильному. ТМ Ангара, а саме під такою маркою поставляються наші холодильні агрегати для країн ближнього зарубіжжя, збирається крупно-вузловим методом на виробничому майданчику «ERBAY».

Наше обладнання успішно застосовується при виробництві пластмас, гуми та інших полімерів, використовується для електролітно-плазмового шліфування, задіяно в ювелірній, енергетичній, хімічній і фармацевтичній промисловості, в машинобудуванні. Холодильні машини Ангара знайшли застосування у аграріїв при вирощуванні грибів. Також можна використовувати наші установки в системах кондиціонування.

Ми пропонуємо наступні види промислового устаткування:

Чиллери:

 • моноблочного виконання з конденсатором повітряного охолодження;
 • з виносними конденсаторами повітряного охолодження;
 • з конденсаторами водяного охолодження, в т.ч. і морською водою;
 • спеціального виконання.


Градирні:

 • мокрі відкритого типу;
 • мокрі закритого типу.

 

Теплообмінне обладнання:

 • випарник кожухотрубний;
 • конденсатор кожухотрубний (прісна вода, морська вода);
 • сухий холодильник «Dry cooler».

 

Чиллери і водоохолоджувачі «Ангара» користуються великим попитом не тільки завдяки чудовим технічним характеристикам, великому асортименту продукції і розумним цінам. Високу оцінку клієнтів обладнання «Ангара» здобуло завдяки своїй невибагливості і надійній роботі. Наші агрегати можуть використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці при будь-яких погодних умовах.

Застосування охолоджувальної техніки Ангара дозволяє замовнику при використанні охолоджувального обладнання повністю вирішити свої виробничі завдання, знизити виробничі витрати і підвищити ККД виробництва за рахунок повної автоматизації систем охолодження.

В якості одного з найяскравіших властивостей нашого обладнання клієнти компанії «Далгакиран» відзначали «живучість» - надійність роботи і стійкість до перевантажень, за якими Ангара значно перевершує аналоги інших торгових марок. Досягнення наших замовників служать найбільш яскравим підтвердженням якості обладнання ТМ Ангара, поставленого «Далгакиран компресор Україна».

Якість і сертифікація

Деталі, які використовуються для виготовлення обладнання «Ангара», проходять сувору і скрупульозну перевірку на відповідність директивам Європейського Союзу по екологічності та безпеці. У них входять: директива щодо електромагнітної сумісності (89/336/ЕЕС), директива по обладнанню (ДО) (98/37/EC), директива по обладнанню під тиском (97/23/ЄС) і директива про низьку напругу (73/ 23/ЄЕС). Наші охолоджувальні агрегати пройшли контроль і мають сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 9001: 2000, TSE, TUV.

На користь вибору обладнання «Ангара» кажуть її гідності:

 • висока якість збірки;
 • простота і надійність конструкції;
 • діапазон робочих температур холодоносія від -18C до + 20C;
 • діапазон роботи на відкритому повітрі при температурі від -25С до + 45С;
 • підвищена тривалість безаварійної роботи пристроїв;
 • гарне співвідношення ціна/якість;
 • стійкість до перевантажень;
 • прямі поставки з заводів-виробників (без посередників);
 • знання співробітниками нюансів технологічних процесів, що дозволяє запропонувати замовнику найкраще з можливих рішень;
 • повна автоматизація обладнання.

Додатковим аргументом на користь вибору «Ангари» говорить динаміка просування компанії «Далгакиран», зарекомендувала себе на українському ринку як постачальник надійного і недорогого промислового обладнання. Починаючи з 2005 року Представництво «Далгакиран» подвоїло число своїх співробітників і зараз компанію представляють 60 фахівців. Варто відзначити й зростання кваліфікації менеджерів в знанні нестандартних рішень технологічних завдань, що вирішуються із застосуванням обладнання «Ангара».

Поставка і сервіс

Холодильні агрегати ТМ «Ангара» поставляються безпосередньо з конвеєрів європейських заводів-виробників, що дозволяє мати в наявності в Україні всі види і моделі обладнання, що випускається. У вартість поставки включено ПДВ, виїзд інженера на об'єкт, налагодження та запуск обладнання, а також навчання обслуговуючого персоналу роботі з холодильним обладнанням.

До особливостей сервісу варто віднести той факт, що ми постійно зберігаємо на складах значний обсяг запасних частин, а європейська комплектація і уніфікація конструкцій дозволяє надавати сервіс і ремонт агрегатів в найкоротші терміни. При цьому наші сервісні інженери утримують терміни реагування на запити обслуговування в режимі «24/7». Варто зазначити, що ми можемо також надати виготовлення спеціального обладнання під особливі вимоги замовника.

Слід також відзначити  мережу представництв і сервісних центрів компанії «Далгакиран», що динамічно розвивається.

Комплексний підхід

Ми не тільки поставляємо холодильне обладнання. Фахівці компанії «Далгакиран» готові запропонувати рішення нестандартних завдань промислового охолодження мінімально можливими апаратними засобами. Також ми можемо взяти на себе завдання по монтажу нашого обладнання на об'єкті замовника. Компетенція наших інженерів дозволяє запропонувати як повне переоснащення виробництва, так і частковий або поетапний перехід на більш енергозберігаюче, високопродуктивне і екологічне холодильне обладнання.

В розділ «Промислове охолодження» в компанії «Далгакиран» включені три види холодильного обладнання: чиллери, градирні та теплообмінне обладнання. Більшість цих агрегатів використовуються як охолоджувач для води. У будь-якій техніці, що застосовується для промислового охолодження, використовуються принципи охолоджувача рідини. Нагріта рідина акумулює теплову енергію і переносить її в теплообмінник. Там рідина охолоджується і з водоохолоджувача знову надходить в робочий агрегат, де відбувається її нагрівання. Охолоджувачі рідини в тій чи іншій мірі використовуються в багатьох технологіях харчової та фармацевтичної промисловості, при виробництві полімерів і косметичних засобів. Охолоджувач води найбільш затребуваний в літній період. Однак в цей час попит на водоохолоджувачі лавиноподібно наростає і своєчасні поставки можуть бути ускладнені. З огляду на той факт, що промислове охолодження передбачає інтеграцію обладнання в технологічний ланцюжок виробництва, швидко поставити і запустити в експлуатацію водоохолоджувачі буває важко. Проте водоохолоджувачі «Ангара», на поставки яких спеціалізується «Далгакиран компресор Україна», можна запустити в роботу досить швидко. Адже на складах нашої компанії зберігається значний запас потрібного обладнання. Охолоджувач води «Ангара» користується популярністю завдяки відмінним технічним характеристикам і розумним цінам, а значний асортимент нашої техніки зробив їх неодмінним атрибутом багатьох специфічних виробництв, де потрібне промислове охолодження.

Ми поставляємо промисловий холод

Системи промислового холоду, які поставляє в Україну компанія «Далгакиран», відрізняє широта представленої лінійки продукції, надійність і якість техніки. Унікальною особливістю пропозиції систем охолодження від «Далгакиран» є універсальність. Ми не пропонуємо клієнту вибирати бренд обладнання і, таким чином, нести відповідальність за якість холодильної техніки. Ми допомагаємо замовнику підібрати такий тип системи охолодження і таку модель холодильника, яка найкращим чином задовольняє його потребам в холоді. Крім високого ККД і низької шумності систем водяного охолодження обладнання «Ангара» відрізняє повна адаптація техніки під кліматичні особливості нашої країни. При цьому наше холодильне обладнання займає середній ціновий сегмент.

До безперечних плюсів систем промислового холоду «Ангара» відноситься просте технічне обслуговування. Ще одна перевага холодильного обладнання від «Далгакиран» - простота визначення стану обладнання обслуговуючим персоналом. Варто також відзначити доступність програмного середовища в чиллерах всіх моделей обладнання «Ангара».

Крім поставки систем промислового холоду: чиллерів і теплообмінників, «Далгакиран компресор Україна» забезпечує широкий спектр супутніх послуг. Наші фахівці можуть провести аудит підприємства і на його основі запропонувати найбільш підходящу систему охолодження. Також компанія «Далгакиран» пропонує шеф-монтаж, установлення та роботу в експлуатацію систем промислового охолодження. Планова робота по поповненню витратних матеріалів і запасних комплектуючих частин на нашому складі дозволяє нам гарантувати безперебійне і швидке обслуговування наших клієнтів.

Швидкий початок

Створення або реорганізація промислового виробництва в підсумку зводиться до вибору технологічного обладнання. Зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми зможемо запропонувати вам такий набір систем охолодження, який виконає ваші завдання найбільш ефективно!