Головна сторінка>Продукція

Продукція

Компресори і супутнє обладнання для вирішення будь-яких виробничих завдань
Сервісне обслуговування техніки: гарантійне, постгарантійне, пуско-...
Оренда дизельних генераторів і гвинтових компресорів з дизельним приводом
Обладнання для переробки полімерних матеріалів, відходів тваринного і...

Сторінки

Передові технологічні рішення від "Далгакіран компресор Україна"

 

Купити компресор для різних виробничих потреб, супутнє обладнання для підготовки стисненого повітря, дизельну електростанцію для забезпечення безперебійного електроживлення, а також промислові системи охолодження і насосне обладнання, що широко використовується в різних галузях, можна в компанії "Далгакіран компресор Україна".

Ми не просто продаємо якісне "залізо", а перш за все, вирішуємо кожну виробничу задачу Замовника. Наш багаторічний досвід дозволяє нам реалізувати проект практично будь-якої складності, а статус офіційного представництва Dalgakiran Kompressor на території України і ексклюзивні статуси міжнародних постачальників дають можливість бути сполучною ланкою між виробником передової техніки і споживачем. Dalgakiran, Ingersoll Rand Engineered Centrifugal Compression, Robuschi, MTA, Oxymat, Cummins Power, Emicon, Ангара, Gorman Rupp, Packo, Crane, Schurco - це далеко не повний список наших постачальників, технікою, запчастинами та комплексними виробничими рішеннями яких ми можемо забезпечити в максимально стислі терміни і на найвигідніших умовах.

Безперечною перевагою "Далгакіран компресор Україна" є розвинена мережа представництв і сервісних центрів в найбільших містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Рівне, Суми і Донецьк. Це дозволяє нам реагувати на запити Клієнтів в режимі 24/7.