Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти частотних перетворювачів>Високовольтні частотні перетворювачі Hiconics для регулювання продуктивності нагнітачів коксового газу на ПрАТ «Запоріжкокс»

Високовольтні частотні перетворювачі Hiconics для регулювання продуктивності нагнітачів коксового газу на ПрАТ «Запоріжкокс»

Запорожкокс ВПЧУ 2019 ПАТ «Запоріжсталь» провела тендер на виконання робіт «під ключ» по впровадженню АСУ на базі високовольтного частотного перетворювача на ПрАТ «Запоріжкокс» для регулювання продуктивності нагнітачів коксового газу. В рамках проекту частотний привід повинен регулювати асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором потужністю 1250 кВт і напругою 6 кВ.

Розглянувши всі пропозиції учасників, за якісними і ціновими характеристиками, умовами сервісу та гарантійними зобов'язаннями, було визначено переможця - ТОВ «Далгакиран компресор Україна». До складу пропозиції входив ВПЧ HIVERT-Y/T 06 05/154 виробництва «HICONICS».

Фахівцями ТОВ «Далгакиран компресор Україна» були виконані проектні роботи, постачання обладнання та будівельно-монтажні роботи. Крім того, була підготовлена візуалізація з подальшою інтеграцією в систему АСУ ТП металургійного комбінату. Для установки нового обладнання був проведений капітальний ремонт в цеху уловлювання із зовнішніми і внутрішніми оздоблювальними роботами, змонтована вентиляція з системою кондиціонування, встановлено нове LED освітлення.

схема частотных преобразователей

Головними цілями виконання даних робіт були модернізація електрообладнання, точність підтримки заданого розрядження перед газодувною машиною (ГДМ), відхід від дроселювання, економія електроенергії, збільшення терміну служби газодувних агрегатів, зниження людського фактору.

Реалізовані технічні рішення повністю відповідають вимогам і завданням замовника, що підтвердилося випробуваннями після закінчення реалізації проекту.

Перетворювач частоти HIVERT-Y / T 06 05/154 на даному етапі експлуатації зарекомендував себе, як надійний енергоефективний пристрій для регулювання високовольтного двигуна 6 кВ.

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» є ексклюзивним представником і сервісним партнером Hiconics (КНР) в Україні. Ми виконуємо проектування, поставку і запуск високовольтних (6 і 10 кВ) і низьковольтних (до 1 кВ) частотних перетворювачів, виконуємо гарантійні зобов'язання і технічну підтримку обладнання.

ВПЧ Запорожкокс

Частотные преобразователи Метинвест

Завантажити відгук