Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти установок повітрерозділення>Виробництво газоподібного азоту високої чистоти на «Юрія Фарм»

Виробництво газоподібного азоту високої чистоти на «Юрія Фарм»

Компанія «Юрія Фарм» - найбільший в Україні виробник фармацевтичної продукції: госпітальних і антибактеріальних розчинів, інфузійних препаратів, медичних інструментів, а також препаратів для терапії малярії, туберкульозу, остеоартрозу, бронхіальної астми, муковісцидозу та СНІДу. Продукцію «Юрія Фарм» використовують практично в кожному медичному відділенні і лікувально-профілактичному закладі в Україні.

З дня заснування політика компанії будувалася навколо безперервного розвитку виробничих потужностей і розширення асортименту продукції, що випускається. За 23 роки свого існування "Юрія Фарм" збільшила обсяг продукції, що випускається, в 70 разів, а асортимент - в 100 разів. Такий підхід вимагає використання виключно надійних інженерних рішень, якісного обладнання і оперативної технічної підтримки.

В рамках розширення і модернізації виробництва компанія «Далгакиран компресор Україна» виграла тендер на проектування і постачання азотної станції для виробництва газоподібного азоту чистотою 99,9995%. Повнокомплектна азотна станція DALGAKIRAN АС-10/0,7 У3 складається з гвинтового компресора Tidy 40B, рефрижераторного осушувача стисненого повітря, генератора азоту Oxymat і ресивера азоту.

Станція обладнана локальною системою управління, яка дозволяє контролювати і управляти витратою азоту, інформує про чистоту продукту, що виробляється. У разі виходу контрольованих параметрів за межі заявлених, відбувається оповіщення оператора. Після чого включається лінія скидання не специфікованого газу. Це дозволяє виключити потрапляння азоту зниженою чистоти в технологічну лінію підприємства. Крім того, встановлена ​​автоматична система перемикання на рампу (балони з запасом азоту) в разі, якщо тиск в системі буде нижче 4 бар.

Повнокомплектна азотна станція DALGAKIRAN АС-10/0,7 У3

Технічні характеристики станції:

  • Витрата азоту – 10 м3/час;
  • Чистота виробленого азоту – 99,9995%;
  • Тиск – 7 бар.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» має значний досвід поставок газороздільного обладнання для фармацевтичної, хімічної, металургійної, харчової, добувної, нафто- і газодоперерабативающіх галузях. Ми виконуємо проекти «під ключ» на базі індивідуальних вимог замовника, що включають повний спектр робіт - від проектування і підбору техніки - до введення в експлуатацію і запуску проекту. Наявність найбільшої в Україні мережі власних сервісних центрів, розміщених в 11 містах, дозволяє нам надавати сервісну підтримку клієнтів в режимі 24/7.

Керівник проекту: Юрій Бережний

Азотна станція DALGAKIRAN АС-10/0,7 У3