Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти установок повітрерозділення>Виробництво газоподібного азоту і кисню на ПАТ «Центренерго»

Виробництво газоподібного азоту і кисню на ПАТ «Центренерго»

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» - підприємство, що динамічно розвивається, успішно реалізує свої проекти в області виробництва, монтажу та обслуговування промислової компресорної техніки, яка відповідає всім світовим стандартам якості і нормам безпеки в процесі експлуатації. Будучи офіційним представництвом на території України всесвітньо відомої турецької компанії "DALGAKIRAN", "Далгакиран компресор Україна» вже міцно зарекомендувала себе надійним партнером на українському ринку, що суворо дотримується політики неухильного виконання своїх зобов'язань перед існуючими та новими замовниками.

Так, в кінці 2017 го року, відповідно до договірних зобов'язань між Виконавцем в особі ТОВ «Далгакиран компресор Україна» і Замовником в особі ПАТ «Центренерго», наша компанія виготовила установку з виробництва газоподібного азоту і кисню КС-100/АС-23, а потім виконала її монтаж і введення в експлуатацію на Зміївській ТЕС, що входить до складу ПАТ «Центренерго».

Технічні характеристики запущеного обладнання наступні:

  • продуктивність установки по газоподібному кисню — до 100 м3/год;
  • продуктивність установки по газоподібному азоту — до 23 м3/год;
  • чистота кисню — 95%;
  • чистота азоту — 98%;
  • тиск азоту на виході з установки — 10 бар;
  • тиск кисню на виході з установки 10 бар і 150 бар (це дозволяє використовувати обладнання як у виробничо-технологічної лінії, так і для заправки балонів).

 

Варто уточнити, що кисень на виробництві замовника використовується для заправки балонів, призначених для газових різаків (дотискається бустерами до 150 бар), а також закачується в кисневі ресивери (дотискається бустером до 10 бар). Азот використовується для гасіння загорянь на випадок їх виникнення.

В результаті ефективного співробітництва між Замовником та Виконавцем реалізована схема резервування компресорного обладнання з можливістю одночасної роботи. З боку компанії «Далгакиран компресор Україна» був забезпечений повний комплект обладнання, що постачається, яке включає в себе високопродуктивні гвинтові компресори, агрегати з очищення та осушування стисненого повітря, а також високоефективні адсорбційні станції по отриманню азоту і кисню.

Поставка і монтаж установки з виробництва газоподібного азоту і кисню КС-100/АС-23, а також супутнього обладнання здійснені в рамках строків, визначених двосторонніми зобов'язаннями. Обладнання успішно пройшло заводські і пуско-налагоджувальні роботи, введено в робочий режим експлуатації. Згідно з умовами Договору, обслуговуючий персонал Замовника пройшов повний курс навчання по роботі з установкою, а також її обслуговування і ремонту.

На даний момент обладнання з виробництва газоподібного азоту і кисню КС-100/АС-23, встановлене на території ПАТ «Центренерго», експлуатується в безперебійному режимі, фахівці компанії «Далгакиран компресор Україна», в рамках гарантійних зобов'язань, проводять планове технічне обслуговування установки. З боку Замовника претензій до обладнання немає.

Керівник проекту: Юрій Бережний