Вільногірське скло

Вільногірське скло

Співпрацею з єдиним у своєму роді заводом «Вільногірське скло» пишаються не тільки українські постачальники промислового устаткування. Італійський завод виробник, на якому під замовлення українських склодувів зібрали надзвичайно потужний осушувач, записав «Вільногірське скло» в перелік своїх значущих клієнтів. «Вільногірське скло» - один з найбільших виробників склотари в Україні, єдиний український завод, що випускає склотару трьох різних видів: зелену, оливкову і безбарвну, обслуговує осушувач повітря, наданий компанією «Далгакіран компресор Україна».

Потреба заводу в новому осушувачі виникла з введенням нової лінії з виробництва прозорої склотари. Тоді розширення виробництва дозволило дніпровським склодувам оформити своє лідерство в галузі за загальними обсягами виробництва. Зараз підприємство контролює більше 40% ринку виробництва склотари для розливу тихих та ігристих вин

Наша компанія взяла на себе задачу повної підготовки повітря для Вільногірського виробництва. «Ми поставили на завод великий осушувач повітря на 300W. Оскільки на виробництві діє центральна компресорна станція, що забезпечує всі потреби заводу в стислому повітрі, потрібна була потужна установка для підготовки повітряного потоку, - розповів керівник відділу підготовки стисненого повітря Сергій Прядко. - В кінці травня осушувач буде запущений в експлуатацію».