ТОВ «Юніверсал Лоджистік»

Сучасні норми життя і роботи значно відрізняються від стандартів, які вважалися нормою в 90-і роки минулого століття.

Чи готові до всього

Якщо раніше в типових житлових багатоповерхівках нормою вважалася наявність хоча б одного ліфта, то сучасні будинки можуть похвалитися двома, а то й трьома підйомниками.

А через перебої водо- і теплопостачання нормою для таких об'єктів стали автономна котельня і свердловина, яка забезпечує мешканців водою і теплом незалежно від проблем, що виникли у місцевого ЖЕКу.

Для складських же приміщень сучасного зразка нормою вважається наявність додаткового або ж альтернативного джерела електроживлення. Адже якщо відсутність води худо-бідно перетерпіти можна, то відсутність електрики для холодильників, забитих швидкопсувною продукцією - це, погодьтеся, катастрофа.

А оскільки великі логістичні центри, як правило, розміщуються за містом (в межах міста просто немає таких величезних майданчиків), то і проблеми з відключенням електроенергії трапляються частіше, ніж в місті.

Саме тому, запускаючи в експлуатацію новий логістичний комплекс, обладнаний за останнім словом техніки і відповідаючий міжнародним стандартам якості, компанія "Юніверсал Лоджистік" в першу чергу подбала про альтернативне джерело електроживлення, яке здатне як завгодно довго забезпечити повноцінну роботу комплексу. І придбала у компанії "Далгакіран" дизельний генератор DJ 275 NT.

Сам собі господар

Вибір компанії "Юніверсал Лоджистік" легко можна зрозуміти, адже генератори компанії "Далгакіран" по праву вважаються лідерами ринку доступного і надійного електропостачання, максимально відповідаючи вимогам сучасного світу в співвідношенні ціни і якості. І дизельний генератор DJ 275 NT тому підтвердження. Його потужності достатньо, щоб забезпечувати електрикою великий логістичний комплекс, і при цьому він економічний. Він обладнаний автоматичною контрольною панеллю, яка відображає найважливіші показники роботи, і ручною панеллю керування. Правда, вона знадобиться вам лише один раз. Для того, щоб налаштувати вашу міні-електростанцію.

Подальше втручання людини в роботу генератора не потрібно. Його можна налаштувати таким чином, що навіть заправка дизеля буде проводитися автоматично: досить лише вказати нижній поріг рівня палива. Управляти генератором можна дистанційно, через комп'ютер людини, відповідальної за його обслуговування.

Це особливо актуально у випадках, коли сам генератор встановлюється на вулиці, щоб його шум не заважав роботі співробітників. Адже всепогодний кожух агрегату захистить його від будь-яких перепадів температур. А от змусити себе вийти з дому в лютий мороз або ж, навпаки, в літню спеку, буває досить складно.

Логістичний комплекс - лише один із сотень прикладів вдалого використання дизельних генераторів "Далгакіран". Тому, якщо вам потрібні складські приміщення, скористайтеся послугами компанії "Юніверсал Лоджистік", і будьте впевнені, що якість продукції, що зберігається, не зіпсується через раптове відключення електрики. А ще краще - обзаведіться власним дизельним генератором компанії "Далгакіран".

Адже власний генератор - це не тільки електрика, а й незалежність.