ТОВ «Укрметалопрофіль»

До сфери виробництва компанії "Укрметалопрофіль" можна віднести виготовлення паперу, гіпсокартону, а також побутових виробів - паперових рушників і серветок. Поряд з цим підприємство випускає і профнастил, і металочерепицю. Всі ці різноспрямовані лінії припускають застосування стисненого повітря, до якості якого пред'являються особливі вимоги по чистоті і вологості.

Застосування обладнання компанії "Далгакиран" на заводі компанії "Укрметалопрофіль"

 

Правильне повітря для фабрики

Перше знайомство з устаткуванням компанії "Далгакиран" у керівництва заводу "Укрметаллопрофіль" відбулося майже п'ять років тому. Тоді керівникам заводу крім компресора потрібно було запустити в експлуатацію осушувач. Після аналізу потреб виробничих ліній "Укрметалопрофіль" компанією "Далгакиран" було надано і введено в експлуатацію осушувач МР060. У осушувачах цієї марки використовується запатентована технологія для відводу тепла, що дозволяє підвищити ефективність роботи осушувача, добитися постійної точки роси і істотно заощадити витрату енергії.

Суть технології полягає у використанні особливої речовини для відводу тепла і охолодження  повітря, що входить в осушувач й вже пройшло осушення, за рахунок чого і досягається економія енергії. Крім економії енергії осушувач МР060 дозволяє підігріти осушене повітря, що запобігає випаданню залишкового конденсату на виході з осушувача.

Якісне обладнання - запорука надійної роботи виробництва

Оцінивши переваги обладнання, поставленого компанією "Далгакиран", керівництво "Укрметалопрофіль" при розширенні виробничих потужностей звернулося до постачальників, які вже зарекомендували себе. Зараз крім компресорів "Далгакиран" на дніпровському заводі працює два рефрижераторних осушувача МР060.

Потужності наших агрегатів досить, щоб задовольнити всі потреби технологічного устаткування виробництва в підготовленому повітрі. Їх застосування дозволило гарантувати тривалу службу виробничих ліній без зниження його робочих характеристик.

Також припали до душі замовникам з Дніпра простота обслуговування обладнання від нашої компанії і тривалий термін експлуатації, протягом якого досить візуального контролю.

Оцінили замовники і відсутність необхідності в сезонних налаштуваннях нашого обладнання. Згідно з оцінкою компанії "Укрметалопрофіль" застосування техніки, поставленої компанією "Далгакиран" не тільки позитивно позначається на якості продукції виробництва, але і продовжує ресурс роботи технологічних ліній.