Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти систем охолодження>Система охолодження для виробництва йогуртів на «Данон Кремез»

Система охолодження для виробництва йогуртів на «Данон Кремез»

Компанія "Далгакиран компресор Україна" взяла участь в проекті по забезпеченню виробничої лінії йогуртів системою охолодження для заводу ПрАТ "Данон Кремез" (м. Кременчук, Полтавська обл). Так, в травні 2019 го року спільно з партнером - інжиніринговою компанією ТОВ «Лімік» - був успішно реалізований проект, в рамках якого була здійснена поставка для молочного заводу ПрАТ "Данон Кремез" (Кременчуцький міськмолзавод) охолоджуючої системи для охолоджувальних комірок йогурту, що включає в себе: низькотемпературний чиллер «EMICON» RAE 1401 Kc (з вбудованим гідромодулем і платою диспетчеризації); рідинні повітроохолоджувачі «LU VE» F50HCW. Поставлена система охолодження була інтегрована в загальну систему диспетчеризації заводу.

Приватне Акціонерне Товариство "Данон Кремез" входить до складу компанії "Данон Україна", що є Офіційним Представництвом французького виробника Danone на всій території України. Концерн Danone - один зі світових лідерів з виробництва продуктів харчування і молочних продуктів для дорослих і дітей - заснований в жовтні 1919-го року в Барселоні (Іспанія), зі штаб-квартирою в Парижі.

чиллер EmiconЗаводи концерну, кількість яких наближається до двохсот, виробляють продукцію, що експортується до 130 країн світу. У свою чергу, вітчизняна компанія "Данон Україна" вийшла на ринок в 1998-му році, вона спеціалізується на виробництві молочної продукції та дитячого харчування. Компанії належать такі відомі бренди, як Danissimo (Даніссімо), Activia (Активіа), Nutrilon (Нутрилон), Растишка, Живинка, Малюк, Простоквашино та ін. Вся продукція "Данон Україна" виготовляється на двох українських заводах: ПрАТ "Данон Кремез" ( м. Кременчук) і «Данон Дніпро» (м. Херсон).

ПрАТ "Данон Кремез" - сучасне підприємство із замкнутим виробничим циклом, високотехнологічним обладнанням та максимальною потужністю виробництва молочної та кисломолочної продукції до 112 тис. тонн за рік. Реалізований спільний проект «Далгакиран» і «Лімік» дозволив нашому новому замовнику підвищити ефективність виробничих процесів, що відповідають за випуск йогуртів, а також якість кінцевого продукту.

Італійські енергоефективні чиллери повітряного охолодження «EMICON» RAE Kc використовуються для установки на зовнішніх поверхнях і призначені для охолодження середніх і малих систем. Дані чиллери оснащені 1-2 охолоджувальними контурами - в залежності від холодопродуктивності, мають компактні розміри, достатню кількість опцій, низький рівень шуму.

Керівник проекту: Наталя Ясинська

Інженер-наладчик: Євген Барських