Стиснене повітря для Душі пивовара

Сжатый воздух для Души пивовара

У 2014 році компанія «Далгакиран компресор Україна» уклала договір з ТОВ «ЛИСПИ» на поставку і сервісне обслуговування компресорного обладнання на Лисичанський пивоварний завод. Свій вибір на користь техніки DALGAKIRAN компанія «ЛИСПИ» зробила завдяки безлічі позитивних відгуків провідних виробничих підприємств України.

Лисичанський пивоварний завод - одне з передових підприємств харчової промисловості у Луганській області. Компанія випускає пиво під торговими марками «СІЧ», «Душа пивовара» та «Діміорс». Висока якість пива забезпечується власним повним циклом виробництва: від вирощування солоду до отримання готової продукції. Крім того, в процесі виробництва підприємство не використовує ніяких консервантів, а якість продукції, що випускається підтверджується безліччю дипломів, отриманих компанією «ЛИСПИ» на міжнародних конкурсах.

Як і практично будь-яке виробниче підприємство, Лисичанський пивоварний завод має потребу в чистому і якісному стисненому повітрі. У пивоварінні воно використовується не тільки для роботи обладнання з пневмоприводом, а й для видування ПЕТ-тари. На пивзаводі «ЛИСПИ» стиснене повітря забезпечується гвинтовими компресорами DALGAKIRAN DVK-75, Tidy-30 і осушувачами стисненого повітря рефрижераторного типу Dry-Air DK100 і DK60.

З огляду на досвід успішної співпраці, якість поставленого устаткування і своєчасне сервісне обслуговування силами Східного філії «Далгакиран компресор Україна», парк технологічного обладнання Лисичанського пивоварного заводу і надалі буде поповнюватися якісною технікою DALGAKIRAN.