Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Стабільність електропостачання - стабільний інтернет

Стабільність електропостачання - стабільний інтернет

Відносно молода, але успішна компанія «Gigatrans» працює на українському ринку телекомунікацій з 2007 року. Компанія спеціалізується на наданні повного комплексу послуг і сервісів для всіх категорій інтернет-користувачів. Завдяки потужним зовнішнім каналам зв'язку компанія включена до всеукраїнської високошвидкісної мережі обміну трафіком (80 Гбіт/сек), а взаємовключення з іншими провідними операторами сприяють ефективній маршрутизації даних.

Гордістю компанії «Gigatrans» є її сучасний датацентр в Києві, що забезпечує клієнтам стабільний доступ до мережі, гарантуючи при цьому високу захищеність і безпеку. На сьогодні, в країні є лише кілька центрів подібного рівня. Ця високотехнологічна майданчик надає послуги з розміщення телекомунікаційного обладнання та серверів замовника, а також оренду стійок на технічних потужностях «Gigatrans».

Природно, одним з головних вимог клієнтів є гарантована надійність роботи сервісів, що немислимо без стабільного електроживлення.

Для забезпечення безперебійного енергопостачання датацентру, компанія «Gigatrans» придбала стаціонарну дизельну електростанцію Dalgakiran DJ 415 DD. Цей потужний дизель-генератор на базі дизеля DOOSAN-DAEWOO, розвиває максимальну потужність 415 кВА., що з запасом вистачає для функціонування всього обладнання датацентру при проблемах в міській електромережі. Володіючи надзвичайно ємним баком, електростанція DJ 415 DD здатна забезпечувати споживача працювати більше 18 годин без дозаправки - час цілком достатній для відновлення енергопостачання міськими службами.
Завдяки наявності надійного автономного джерела електропостачання, клієнти компанії «Gigatrans» цілий рік, 24 години на добу позбавлені проблем з доступом до будь-яких сервісів в мережі Інтернет.