Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Стабільне та якісне енергопостачання м'ясокомбінату «Фірма Гармаш»

Стабільне та якісне енергопостачання м'ясокомбінату «Фірма Гармаш»

Стабільне та якісне енергопостачання м'ясокомбінату «Фірма Гармаш»

М'ясна продукція приватного підприємства «Фірма Гармаш», що діє на базі Олександрівського м'ясокомбінату, займає лідируючі позиції на споживчому ринку Одеси і області. Завдяки поєднанню передових технологічних процесів, сучасного обладнання і кваліфікованого менеджменту, «Фірма Гармаш» виробляє значний спектр високоякісних ковбас, пельменів і напівфабрикатів з м'яса, що незмінно користуються стабільним попитом у споживача.

На сьогоднішній день підприємство пропонує споживачеві близько сотні найменувань продукції. В асортименті фірми є продукти на будь-який смак і гаманець: від ковбас сирого копчення і делікатесів для гурманів до варених ковбас, напівфабрикатів і заморозки для широкого кола покупців.

Всі рецепти і технологічні процеси, впроваджені на м'ясокомбінаті, розроблені на основі державних стандартів і ретельно адаптовані для конкретних умов виробництва. «Фірма Гармаш» привернула для розробки і випуску продукції кращих технологів, які постійно удосконалюють виробничий процес і захоплено працюють над розробкою новинок, здатних догодити вимогам самого вимогливого покупця. Відділ технічного контролю приділяє постійну увагу не тільки кінцевій якості продукції, що сходить з конвеєра, але і відстежує дотримання технічних умов на всіх етапах виробничого процесу.

Керівництво підприємства прекрасно усвідомлює, що випуск рентабельної та якісної продукції неможливий без використання сучасного обладнання. Прагнучи створювати товар найвищої якості, комбінат оснастив свої виробничі лінії обладнанням провідних європейських фірм. В цехах підприємства встановлені верстати і агрегати таких метрів харчової індустрії, як: «Schaller», «Handman», «Mauer». Новітні пакувальні агрегати від іменитих фірм «Variovac», «Repak», «Criovac», дозволяють вакуумувати готову продукцію в спеціально підготовленої, інертному середовищі, значно збільшуючи строки її зберігання і зберігаючи чудовий смак ковбас «Гармаш».

Природно, безперервний виробничий цикл, як і дороге висококласне обладнання, потребує стабільного і якісного енергопостачання. Для гарантованого забезпечення технологічних ліній комбінату електроенергією в разі аварійного відключення, компанією «Далгакіран» був поставлений економічний, надійний і потужний дизельний генератор серії «DOOSAN-DAEWOO» резервною потужністю 570 кВА.

Агрегат в найкоротші терміни був змонтований співробітниками компанії «Далгакіран» і поставлений на сервісне обслуговування. Наявність надійного резервного джерела електроенергії, здатного в будь-який момент підстрахувати виробничий цикл, позбавило інженерів і технологів м'ясокомбінату від головного болю з приводу нестабільного енергопостачання підприємства.

Сучасне обладнання, грамотний менеджмент і, як результат, високоякісна продукція, створили «Фірмі Гармаш» репутацію сучасного, надійного виробника, що впевнено дивиться в майбутнє.