Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти промислових насосів>Шестерінчасті насоси для виробництва цукерок Roshen

Шестерінчасті насоси для виробництва цукерок Roshen

У серпні 2019 року компанія «Далгакиран компресор Україна» завершила серію поставок насосного обладнання для Roshen - одного з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні та Європі.

Компанія Roshen звернулася до «Далгакиран компресор Україна» із запитом на поставку промислового насосного обладнання для перекачування жиро-лецитинової суміші в рамках виробництва нової серії цукерок Minky-Binky. Висока в'язкість кондитерської суміші і високі вимоги до безпеки роботи насосного агрегату в умовах харчового виробництва створили непрості умови для підбору відповідного обладнання. З огляду на умови виробничого процесу, вимоги до кондитерської суміші і європейські стандарти якості, в рамках яких працює компанія Roshen, фахівці «Далгакиран компресор Україна» вибрали обладнання турецького виробника - Yildiz.

шестеренчатые насосыВ рамках договору співпраці було поставлено п'ять насосних агрегатів двох модифікацій:

  • 4 шестерінчасті насоси Yildiz YKF 2,3 кВт / 100 об/хв;
  • 1 шестерінчастий насос Yildiz YKUF 1,1 кВт 100 об/хв.

 

Продуктивність агрегатів - до 3 м3/год, а робочий тиск - до 7 бар, що гарантує перекачування жиро-лецитинової суміші з максимальною ефективністю.

Принцип дії шестерінчастих насосів​ Yildiz

При кожному оберті вала певна кількість рідини надходить в насос через всмоктувальний отвір. Ця рідина заповнює простір між зубцями ротора і натягувача. Півмісяць на голівці насоса розділяє потік рідини, коли вона плавно рухається до випускного отвору. Ведуча шестерня, яка переносить рідину між зубцями і внутрішньою поверхнею півмісяця, з'єднана з кришкою насоса. Шестерня ротора обертається безпосередньо разом з валом насосу, подаючи рідину в шланги. Позитивне витіснення рідини досягається за рахунок повного заповнення проміжків між зубцями ротора і проміжних зубчастих коліс.

принцип работы шестеренчатого насосаШестеренчасті насоси Yildiz мають ряд переваг:

  • висока продуктивність, яка не залежить від тиску;
  • здатність працювати на низькій швидкості;
  • регулювання режиму всмоктування-розвантаження;
  • можливість контролювати потік;
  • безшумна робота.

 

Простий принцип роботи насосів Yildiz робить їх надійними для використання в складних експлуатаційних умовах і простими для технічного обслуговування. Єдиний обмежуючий фактор для максимальної продуктивності насосів Yildiz, як і для всіх шестерінчастих насосів, полягає в тому, що перекачувана рідина повинна бути порівняно чистою, але цей фактор не був проблемним на виробництві Roshen, тому поставлене обладнання ідеально вписалося у технологічний процес компанії.

Керівник проекту: Антон Заячук