Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти дизельних електростанцій>Резерв енергопостачання зоомагазину «Шиншилка» в Харкові

Резерв енергопостачання зоомагазину «Шиншилка» в Харкові

Зоомагазин «Шиншилка»

Зоомагазин «Шиншилка» є лідером в сфері поставок кормів, ветеринарних препаратів і аксесуарів для домашніх тварин не тільки в Харкові, але і в Україні. Навіть самі вимогливі власники кішок, собак, птахів, гризунів, рибок, черепашок і навіть коней знайдуть саме те, що підходить їх вихованцям за мінімальними цінами та з максимальним сервісом.

Політика компанії передбачає формування великих складських запасів, які потрібні для забезпечення широкого асортименту товарів для мережі з 8 ветеринарних аптек та зоомагазинів в Харкові, а також для продажу на двох інтернет-майданчиках торгової марки "Шиншилка". Крім цього, великі оптові закупівлі дозволяють забезпечити вигідні ціни, постійну наявність і максимальну оперативність доставки товарів покупцям.

Природно, що така інфраструктура вимагає надійного електропостачання. Ветеринарні препарати і деякі з видів кормів для тварин вимагають дотримання температурних режимів при зберіганні. А продажі в інтернет магазині і в роздрібній мережі залежать від роботи офісу. З метою попередження загрози відключення енергопостачання офісу і складу, Замовник запросив дизельну електростанцію відкритого виконання з автоматичним введенням резерву (щит АВР) і функцією підігріву паливного бака (додаткова опція для стандартної комплектації). ДГУ без всепогодного шумопоглинального кожуха має більш привабливу ціну, але вимагає окреме приміщення для установки. Замовник мав окреме приміщення, відповідне за всіма параметрами, тому шум від працюючої станції не створив будь-якої проблеми.

Таким чином, вибір припав на дизельний генератор DALGAKIRAN DJ27BD, що відрізняється високою надійністю завдяки застосуванню відмінно зарекомендувавшого дизельного двигуна «Бадвін» (Франція) і альтернатора «Кромптон Грейвс» (Індія). Номінальна потужність в постійному режимі експлуатації становить 20 кВт (25 кВА), в резервному режимі - 21 кВт (27 кВА). Даноюї потужності достатньо для забезпечення безперервної роботи офісу і складу зоомагазину. Витрата палива DJ27BD вкрай низька: 3,2 л/год при 50% навантаженні, 4,5 л/год при 75% навантаженні. Паливний бак об'ємом 90 літрів дозволяє експлуатувати електростанцію більше 24 годин без дозаправки. Додатковою перевагою дизель-генератора відкритого виконання є його «мініатюрні» габарити - 950x1650x1060 мм. Така опція, як функція підігріву паливного бака, дозволить генератору без проблем запускатися в неопалюваному приміщенні навіть в умовах найсуворішої зими. 

Вибір "Далгакиран компресор Україна" в якості постачальника обладнання був обумовлений не тільки співвідношенням ціни/якості запропонованого дизельного генератора, але і можливостями компанії по виконанню робіт і сервісу. Наші фахівці провели всі необхідні роботи від підбору до пуско-наладки. Дизельний генератор поставлений на гарантію і надалі в міру необхідності регіональний сервісний центр буде виконувати його технічне обслуговування.

Керівник проекту: Олексій Лінков.

Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ27BD