Повітродувки Robuschi для Укрпромпостач-95

Установка повітродувок Robuschi для ВКФ Укрпромпостач-95

На підприємстві є очисні споруди, побудовані за проектом, розробленим фахівцями з Голландії. З 2005 року експлуатуються дві оригінальні повітродувки ТМ «Robuschi» ES65/2P, які були поставлені в комплекті імпортної технологічної лінії. У 2013 році в якості резервної повітродувки підприємством була придбана ще одна повітродувка ROBUSCHI - ES 65/2P. На цей раз поставка повітродувки була виконана офіційним представником компанії ROBUSCHI на території України - ТОВ "Далгакріан компресор Україна".

Повітродувка використовується в якості джерела стисненого повітря для повноцінної біологічної очистки стічних вод. На подібних об'єктах повітродувки працюють цілодобово і вкрай важливо, щоб подача повітря здійснювалася без збоїв і перерв.

Повітродувка ES 65/2P гарантовано зможе забезпечити щогодинну потребу підприємства в стислому в повітрі 1 018 м3/год. Завдяки наявності шумопоглинального кожуха рівень шуму працюючої повітродувки не перевищує 76 дБ, що відповідає вимогам санітарних норм і правил. Повітродувка адаптована під частотне управління, а це означає, що кількість стисненого повітря змінюється в залежності від кількості стоків. Таким чином, підприємство економить електроенергію, а значить і знижує витрати, що дозволяє продукції бути конкурентною на ринку м'ясних продуктів.