Повітродувки ROBUSCHI для Луганськ-Нива

Повітродувки ROBUSCHI для Луганськ-Нива

Асортимент продукції ТМ «Добродія» налічує понад 20 видів круп, більше 10 видів борошна і більше 14 видів пластівців. Висока якість продукції підтверджується відсутністю будь-яких барвників та консервантів.

Технологічні лінії підприємства складаються з сучасного та енергоефективного обладнання, в результаті чого продукція «Луганськ-Нива» має високу якість і неодноразово була відзначена почесними медалями та нагородами.

У зв'язку з модернізацією підприємства та введенням нових виробничих ліній на АТ «Луганськ-Нива» в 2012 році компанією «Далгакіран компресор Україна» були поставлені і введені в експлуатацію повітродувки всесвітньо відомої Торгової Марки «Robuschi», модель EL 55/2P для пневмотранспорту борошна. Даний вид транспортування є найбільш продуктивним і в той же час екологічним, адже вимоги по повітрю дуже високі. Стиснене повітря повинне бути чистим і не повинне містити масла, що забезпечується на всі 100% високотехнологічними повітродувками італійської компанії ROBUSCHI через безмасляний процес стиснення повітря.

Повітродувки ROBUSCHI EL55/2P з електродвигунами 30 кВт і 37 кВт повністю відповідають вимогам за технічними параметрами, якістю та комплектностю.

Сервісне обслуговування повітродувок проводиться кваліфікованим персоналом АТ "Луганськ-Нива". Завдяки впровадженню високоефективного і довговічного обладнання АТ "Луганськ-Нива" бачить своє майбутнє і висловлює намір у подальшій співпраці з компанією "Далгакіран компресор Україна".