Повітродувки для ПАТ «Слов'янські шпалери»

Компанія «Слов'янські шпалери» працює з кращими виробниками, що забезпечує найвищу якість продукції, яка випускається. При виробництві шпалер, призначених для приміщень, стіни яких можуть бути піддані впливу вологи, поверхня шпалер покривається екологічно чистими водостійкими латексами. Латекси створюють глянсову плівку, що забезпечує високу стійкість зовнішнього покриття.

Водостійкі латекси наносяться на спеціальній фарбувальній машині з використанням стисненого повітря низького тиску.

Шпалери безперервним потоком подаються спеціальними барабанами, при цьому на поверхню шпалер наноситься шар водостійкого латексу. Рівномірність нанесення латексу, а також товщина шару досягається за рахунок подачі стисненого повітря. Кількість стисненого повітря визначається розміром форсунок, які в свою чергу залежать від типу шпалер і застосовуваного латексу.

Працюючі раніше на цій лінії, повітродувки вже не відповідали вимогам технологічних процесів і нових стандартів. Для вирішення цієї проблеми ПАТ "Слов'янські шпалери - КФТП" були запрошені фахівці компанії «Далгакіран компресор Україна».

Після проведення ряду вимірів і розрахунків була підібрана повітродувка EL45/2P. Повітродувка була підібрана таким чином, що в разі зміни необхідної кількості стисненого повітря є можливість зміни продуктивності повітродувки. Повітродувка запущена в роботу в січні 2014 року і повністю забезпечує потреби технологічних ліній в стислому повітрі.