Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Повітродувка ROBUSCHI для очисних споруд м. Володимир-Волинського

Повітродувка ROBUSCHI для очисних споруд м. Володимир-Волинського

Воздуходувка Robuschi Новоград-ВолынскийПроблема перевитрати електроенергії на каналізаційних очисних спорудах міста Володимир-Волинського існувала протягом багатьох років. Фахівці Управління водопровідно-каналізаційного господарства (УВКГ) м. Володимир-Волинського шукали рішення, що відповідає технічним і екологічним вимогам, а також можливостям бюджету міста. До цього часу на очисних спорудах були задіяні турбоповітродувки ТВ-80-1,6 з електродвигунами потужністю 160 кВт. Висока витрата електроенергії була наслідком значного зниження кількості поступаючих стоків на міські очисні споруди, а також нерівномірності їх надходження. Кількість поступаючих стоків змінюється в залежності від сезону і в залежності від часу доби, але продуктивність встановлених турбовоздуходувок неможливо було регулювати через динамічний принцип дії. Все це призвело до перевитрати електроенергії і, в кінцевому рахунку, до фінансових втрат підприємства.

Воздуходувка Robuschi Новоград-ВолынскийРішення про виділення бюджетного фінансування на заміну компресорного обладнання було прийняте після візиту депутатів міськради на очисні споруди в червні 2019 року. З огляду на високі витрати електроенергії, критичний стан існуючого обладнання, а також для уникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, на сесії міськради депутатами було прийняте рішення виділити з міського бюджету кошти на придбання сучасної роторної повітродувки ROBUSCHI ЕL 126/5С з електродвигуном потужністю 110 кВт в комплекті з шафою керування з перетворювачем частоти.

15 листопада на очисні споруди УВКГ міста Володимир-Волинського була поставлена повітродувка ROBUSCHI ЕL 126/5С італійського виробництва.

Встановлення роторної повітродувки ROBUSCHI ЕL 126/5С дозволило забезпечити стійкий і ефективний процес біологічного очищення каналізаційних стоків і стічних вод Володимира-Волинського, зі значно меншими витратами електроенергії завдяки використанню електродвигуна меншої потужності. Можливість регулювання продуктивності обладнання дозволяє подавати стиснене повітря в обсязі, необхідному для підтримки заданої концентрації розчиненого кисню, в залежності від кількості поступаючих стоків. При цьому виключене надмірне споживання електроенергії, що дозволяє значно скоротити термін окупності нового обладнання.

Воздуходувка Robuschi Новоград-ВолынскийКомпанія «Далгакиран компресор Україна» - найбільший в країні авторизований дистриб'ютор роторних повітродувок італійського виробника "GARDNER DENVER S.r.l. - Divisione ROBUSCHI ". Являючись офіційним торговим представником і авторизованим сервісним центром ROBUSCHI в Україні, «Далгакиран компресор Україна» гарантує високу якість обладнання, що постачається, підтверджену сертифікатами відповідності європейським і українським стандартам, а також численними рекомендаційними листами і позитивними відгуками замовників.

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» надає повний спектр послуг з пневмоаудіту, підбору обладнання, що відповідає всім вимогам об'єкта, консультує з питань вибору техніки з урахуванням потреб замовника, виконує шеф-монтаж обладнання на об'єкті, пусконалагоджувальні роботи, інструктаж обслуговуючого персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також ремонтні роботи будь-якої складності на базі власного ремонтного центру.

Повітродувки ROBUSCHI застосовуються у всіх галузях промисловості, де є потреба в стисненому повітрі низького тиску. Повітродувки забезпечують подачу стисненого повітря для роботи ліній пневмотранспорту сипучих продуктів і матеріалів, викачування сипучих продуктів і матеріалів з автоцистерн, роботи високотемпературних печей, відсадочних машин, ліній сушіння сухих продуктів, ліній фільтрації рослинних олій, збагачення киснем водойм при вирощуванні риби, аерації стоків на біологічних очисних спорудах і багатьох інших цілей. Завдяки досвіду фахівців компанії «Далгакиран компресор Україна» вдалося реалізувати ряд проектів зі зниження витрат електроенергії на очисних спорудах водоканалів багатьох міст України. Повітродувки ROBUSCHI працюють на каналізаційних очисних спорудах Дрогобича, Шепетівки, Луцька, Богодухова, Гайворона, Новомосковська, Надвірної, Баранівки, Скадовська, Камінь-Каширського, Мелітополя, Сум, Енергодара, Сквири, Запоріжжя, Фастова, Шостки та багатьох інших міст.

Керівник проекту: Євген Ретунський

Учасники проекту: Вадим Юрченко, Олексій Ганжа