Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти промислових насосів>Поставка насосних станцій Gorman Rupp на Біланівський ГЗК

Поставка насосних станцій Gorman Rupp на Біланівський ГЗК

насосная станция GRНа початку 2019 го року компанія "Далгакиран" завершила проект з поставки інжинірингової системи на базі трьох самовсмоктуючих відцентрових насосів Gorman Rupp T10A60-B/FM для Біланівського ГЗК (м. Горішні Плавні, Полтавська область). Поставлене обладнання призначене для відкачування кар'єрних вод при підйомі робочої рідини на висоту до 30-ти метрів.

ТОВ "Далгакиран компресор Україна" є ексклюзивним і сертифікованим дилером американського виробника Gorman Rupp на території України і займається продажами, пусконалагоджувальними роботами, гарантійним і періодичним технічним обслуговуванням, а також надає послуги оренди насосів GR.

Головною метою Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, заснованого в грудні 2009-го року, є розвідка і промислова розробка двох родовищ залізистих кварцитів - Біланівського і Галещинського, спрямованих на подальший видобуток залізної руди із запланованою потужністю до 45 мільйонів тонн щорічно. Крім того, діяльність Біланівського ГЗК передбачає розвідку і експлуатацію інших родовищ корисних копалин, переробку/збут залізної руди і продукції з неї, проектування і будівництво загальновикористовуваних об'єктів і транспортних інфраструктур і багато іншого. У розрізі поставлених завдань і стратегічних планів на майбутнє, придбання якісного, надійного і довговічного обладнання є для Біланівського ГЗК одним з ключових завдань.

Самовсмоктуючі відцентрові насоси Gorman Rupp T10A60-B/FM з приводом від електродвигуна ABB (90 кВт), поставлені на Біланівський ГЗК, функціонують в автоматичному режимі і відрізняються високою продуктивністю (630 м3/год), наявністю великої кількості протиаварійних датчиків (датчики температури, вібрації, попадання рідкого середовища в область механічних ущільнень і картерну частину підшипникового вузла, датчик температури масла та ін.) і обладнані вбудованою інтегрованою системою змулення мулу (підняття з дна приймача). Ще однією незаперечною перевагою даного виду насосних агрегатів є те, що вони розташовані на висоті до 7.5 м від поверхні перекачуваної води, що дозволяє машиністу здійснювати постійний моніторинг насосної станції.

Інноваційне обладнання від світових виробників, передові технології, якісний сервіс, - це головні переваги співпраці з компанією "Далгакиран компресор Україна"!

Керівник проекту: Еміль Кемалов

насос Gorman Rupp насосная станция Gorman Rupp