Головна сторінка>Реалізовані проекти>Системи охолодження>Пластикові труби ТПГ Формула м. Дніпро

Пластикові труби ТПГ Формула м. Дніпро

Поліетиленові труби для газо- і водопроводів, а також сучасний ізоляційний матеріал - полістирольні листи - основний продукт виробництва ТПГ "Формула", виробляються з матеріалу, що має унікальні фізичні і функціональні показники. Інакше його ще називають кристалічним полімером, причому всі вихідні матеріали органічного походження.

Застосування чиллерів "Ангара" на виробництві пластикових труб дніпровської компанії "Формула"

Плавна полімеризація

Особливості структури поліетилену дозволяють отримати труби низької паро- і газопровідності. До того ж, висока стійкість поліетиленових труб до хімічно агресивних речовин, наприклад, соляної, карбонової і плавикової кислотам, лугів, масла, бензину і органічних розчинників сприяють підвищеному попиту на трубну продукцію компанії "Формула".

При полімеризації етилену, з якого виготовляють газові труби нового покоління, вимагається чітке дотримання технології: охолодження продукту повинно відбуватися плавно, без стрибків, але зі змінною швидкістю охолодження.

Щоб виключити можливість збою складного процесу через людський фактор, знадобилася повністю автоматизована система охолодження. Кращим обладнанням, що відповідає високим вимогам надійності, стала холодильна система "Ангара", яку постачає в Україні компанія "Далгакіран".

Економний холод

Два чиллера "Ангара" із серії EBHV, які обслуговують лінію з виробництва пластикових труб і полістирольного листа - потужні апарати, що працюють на озонобезпечному фреоні. Сумарна потужність охолодження досягає понад 700 кВт. Регульована продуктивність компресора і мікропроцесорна система управління дозволяють контролювати роботу охолоджувача рідини, підлаштовуючи робочі параметри під необхідні.

У числі переваг чиллерів "Ангара" замовники відзначили економне споживання електроенергії. Ще один агрегат "Ангара" відноситься до серії Pakcold, яку спеціально розробили для застосування при виробництві полістирольного листа.

Його потужність трохи нижче - до 100 кВт. Зате насос високої продуктивності і бак-акумулятор в складі вбудованого гідромодуля забезпечують найбільш ефективне охолодження і циркуляцію холодоносія. Але все-таки головними перевагами водоохолоджувачів, що поставляються компанією "Далгакіран" в Україну, залишаються якісне виконання і висока надійність обладнання.