Головна сторінка>Реалізовані проекти>Проекти компресорного обладнання>Переробка харчових масел ТОВ Дельта Вілмар СНД

Переробка харчових масел ТОВ Дельта Вілмар СНД

Один з найбільш значущих гравців на українському ринку харчових масел і жирів - компанія "Дельта Вілмар СНД" була створена в грудні 2004 року. Комплекс підприємства по перевантаженню і переробці тропічних масел в порту Південному був розрахований на пропускну здатність в 2100 тонн наливної продукції та 750 тонн пакетованої продукції на добу.

Застосування обладнання компанії "Далгакиран" на перероблюючому комплексі компанії "Дельта Вілмар СНД"

 

Повітря для пальмової олії

Цілісна виробнича система компанії включає також резервуарний парк місткістю 100 000 тонн, оснащений під'їзними шляхами для обробки залізничних вагонів і автоцистерн.

"Дельта Вілмар" залишається компанією, яка постійно впроваджує новітні технологічні розробки в процеси переробки олій. Кожен процес піддається ретельному контролю, при цьому підприємство прагне до досягнення найвищих стандартів якості та мінімізує відходи на кожній стадії виробничого циклу продукту.

Високим стандартам якості, що в обов'язковому порядку пред'являються виробничниками "Дельта Вілмар" до всієї одержуваної техніки, безумовно, відповідає і те забезпечуюче обладнання, яке поставлено компанією "Далгакіран компресор Україна".

Тривала співпраця

Вперше обладнання DALGAKIRAN було поставлено на комплексі "Дельта Вілмар" на початку 2008 року. Тоді було завершено будівництво другої черги виробничого комплексу в порту Південному і потрібно було ввести його в експлуатацію.

"На момент нашої першої поставки основним власником заводу була малазійська сторона, групу провідних інженерів і технологів становили іноземці, - згадує керівник південного філіалу "Далгакіран компресор Україна" Олексій Івлєв. - У частині технічних вимог нам вдалося досягти повного взаєморозуміння з керівниками проекту з будівництва.

В результаті була виконана поставка чотирьох компресорів, трьох осушувачів стисненого повітря, шести повітрозбірників великого обсягу і система фільтрів. Крім цього, після виконання контракту, фахівці заводу охоче пристали на пропозицію нашого сервісного відділу на додаткове обслуговування вже наявного у них компресорного парку".

Для деяких технологічних процесів, що беруть участь в рафінації тропічних масел, потрібно стиснене повітря з дуже низьким вмістом вологи, а також його додаткове очищення. Для забезпечення цих завдань в кінці 2011 року, на замовлення "Дельта Вілмар", компанією "Далгакіран" була здійснена поставка двох адсорбційних осушувачів з гарячою регенерацією, що забезпечують точку роси до мінус 40oC і встановлена система тонкої фільтрації.